Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miert koltenek...

Az emberek miert koltenek tobb szazezret egy sima okostelefonra? (nem a ceg adja)

Figyelt kérdés

Amikor reggel sorban allnak az olcso tejert es delutanra mar mindenki elkapkodja?


Gondolok egy Samsung S23 meg iphone14. Komolyan fel milka csokkantot meger egy telefon?


Amin 3(+1 opcionalis) dolgot csinalsz: messenger, telefonalsz, bongeszed a netet, (jatszol rajta - zenehallgatas is idetartozik)


Ki miert vesz ilyen dragan akar reszletre is telot?



2023. aug. 14. 19:21
A kérdező szavazást indított:
Meno akarok lenni
A legujabbat akarom mindig csak ugy
Mert gazdagnak akarok tunni
Mert izgulok milyen az uj mit tud ezert kiadok fel milliot is ha kell
17 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos már az ékezeteket sem használják az okos-telefonok miatt.
2023. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Szeretem az Iphonet es akkor miert ne azt vegyem amit szeretni fogok es tobb evig fogok hasznalni. Egy Iphonet nem 1 evre veszek hanem tobbre es ugy mar nem is sok az a parszezer ha evekre bontom.
2023. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
már évente költ 500+e-et cigarettára és még ezzel mérgezi önmagát is. Ezek után vegyen inkább drága telefont, legalább hozzájárul a fejlesztéshez.
2023. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Nekem volt androidos telefonom, a csúcsmodell vettem meg. 2013-ban volt 160000 Ft , Majd egy komolyabb pozícióba kerültem (felsővezető) és folyamatosan csörgött a telefonom. A végén nem jelezte ki a hívásokat. Ekkor döntöttem el, hogy Iphonera váltok, megvettem a 8-ast, amikor kijött 330+ forintért és 8. Generáción át használtam. Most váltottam Iphone 14 Pro-ra. Semmi gondom vele jó az akkumlátora és nem csak ezekre használom, hanem tartalmakat is gyártók, kell a jó kamera.
2023. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 eznemlényeges ***** válasza:
48%
Én most vettem S23-at, régi telóm kibírt 6 évet, gondoltam hogy megveszem a mostani csúcsmodellt és az megint ki fog ennyit. Sikerült egy jó akciót is kifogni, így gondoltam miért ne, amúgy is rakosgattam már egy ideje félre új telóra.
2023. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyik opció sem jó. :D


Én ezen (is) dolgozom, ezért fontos volt, hogy olyan telefont vegyek, ami elbírja a többórás használatot, elfut róla egy szerver, rengeteg hely van rajta.

Konkrétan egy mini számítógépet hordok magammal, amit hellyel-közzel maximálisan ki is használok.


Emellett fontos volt, hogy nagyon jó legyen a kamerája, mert imádok fotózni.


Menőzni nem szoktam vele, mert általában senki sem tudja melyik telefon mennyibe kerül és én sem szoktam másokét nézegetni.

2023. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6


A kamerazas szorakozas, hacsak nem az a munkad, de akkor meg neked valoban egyik opcio sem jo mert ceges es a kerdesem a nem ceges (vallalkozas) szer vasarlasokra iranyul.


Ha azert is veszed olyan dragan mert jo a kameraja, akkor az szorakozasnak szamit.


Egyebkent ha ezen dolgozol akkor alapbol megint nem erint a kerdes teged, mert ceges/vallalkozas.


Szoval valoban egyik opcio sem jo neked, mert nem rad illik a kerdes.


Amugy megkerdezhetnem, hogy mivel kimondtad magat a megoldasat a problemadnak, miert dontottel amellett hogy szervergep uzemeltetese helyett egy majdnem felmillios telefont vegyel? Egy szervergep ejjel-nappal fut, erre van kitalalva szinte. Jatekszerverek, webszerverek stb...


Ha mini-szamitogep akkor miert nem laptop?


Valami nekem nem stimmel. Egy kis olcsobb okostelo is jo lenne mellette egy minosegi szervergep miniszamitogeppel pl. tablet ha az megfelel.

2023. aug. 14. 21:33
 8/20 A kérdező kommentje:

Sot vannak VPS - virtualis szerverek havonta akar csak 1800 Ft-ert. Sokkal jobban megeri, nem reg volt nekem is es ejjel nappal fut, linux, windows barmi OS mehet rajta - igy mar van egy szamitogeped is csak SSH-val be kell lepned vagy valami hasonlo protokollal rendelkezo eszkozzel.


Max emelle egy tablet kell vagy laptop es teljesen kesz vagy. Mehetsz meloba vele.


De ha ez utan veszed a majdnem fel milkacsokis okostelot akkor az szorakozas.

2023. aug. 14. 21:37
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez számomra is UFÓ, és totál vicces is egyben. Miért?

Mert sokan egyáltalán nem tudják használni őket. Ha okos az a teló, akkor miért a másikat kell megkérdezni, hogy: "Mikor jön a vonat?".

Mert csak menőzésre jó.

2023. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a gond hogy okostelo, semmi baj tok jok, nekem is van.


Csak nem koltok fel milkacsokit ra. Inkabb menjen el az a maradek 250 000 - 350 000 a gyerekekre, megtakaritas, peldaul.

2023. aug. 14. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!