Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A "sima" iPhone 12 mennyire...

A "sima" iPhone 12 mennyire számít elavultnak 2022 novemberében a legutóbb megjelent csúcskészülékekhez képest?

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Közepesen. De még így is egy jó pár évig kiszolgálja az átlag ember igényeit
2022. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Morzsi007 ***** válasza:
86%
Elavultnak azért még nem mondanám. Az elavult a 7-8 széria vagy azelőtti. Mivel a mindennapi használat mellett a sebességkülönbség annyira nem érződik, kamera, nem minden esetben produkál akkora plusz teljesítmény, persze jobb az újban és az akkuidő is valamivel. A többi dolgot senki nem nézi meg legtöbb feature marketing inkább. De ez csak az én véleményem.
2022. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Én azt mérlegelném, hogy

1.Mik az elvárásaid?

2.Reálisan mire használnád az újat, amire a régit (már) nem, vagy csak korlátozottan tudod?

3. Tényleg szükséged van-e az új funkciókra? (Elengedhetetlenek-e? Nyilván én is elfogadnám, ha valaki megkínálna egy iPhone 14 Pro Max-szal potom 930.000-ért, de ha reálisan nézem a dolgokat, akkor egyelőre be kell érnem a 100-120.000 körüli modellekkel.)

4. Miben nyilvánulnak meg a korlátok?

5. Ha nem veszed meg most, hanem mondjuk csak húsvétkor (vagy mondjuk, teszem azt júliusban, vagy akármikor máskor), akkor lényegesen többet fogsz-e tudni ráfordítani?

6. Érdemes-e lényegesen többet ráfordítani? (Kihasználod-e? Engedi-e az élethelyzeted, hogy kihasználd?)

2022. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

7. Milyen reakciót váltana ki ez környezetedből?

a.) Nekem pl. anyám kiszedné a szememet, ha telefonra költenék.

b.) Azt viszont én is nagyon elítélendőnek tartom, ha mondjuk van egy gyereked, és emiatt, mert te most beruháztál egy brutáldrága telefonba, kenyéren és vízen (nyilván nem szó szerint, hanem úgy értve, hogy súlyos megszorítások mellett, között) élne a család.

2022. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

"közepesen"

:DDDDD

Édesdrágajóistenem!

Az A14 chip van benne. 1-el régebbi mint ami az iPhone 13/13 pro/14 modellekben van. A most októberben megjelent új iPadokba is ezt a chipet tették. És a 4. gen iPad Airben is ez ketyeg. Az M1 proci (kis)testvére, ugyanazon az architektúrán alapulnak.

Baromira nem elavult!

Az iPhone 6S az A9-el és attól lefelé, azok az elavultak. Vegyed megfele nyugodtan!

2022. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megfelel,semmi baj vele.11 se elavult szerintem
2022. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még az XS-t sem mondanám elavultnak. Nekem XS Maxom van ami 4 éves és hibátlan. Pedig rengeteget használom. Ha nagyon beleakarok kötni akkor a kamerájára mondanám azt hogy az már a mai kamerákhoz képest gyengébb.

A 12 még sokáig nagyon jó telefon lesz.

2022. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nyár végén vettem egy 12 alap modellt, akcióban a MM-nál. Ami a fontosabb, hogy nem sajnáltam a pénzt egy Apple Care+ biztosításra sem...
2023. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!