Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jellemzi majd az emberisége...

Mi jellemzi majd az emberiséget 2100-ban?

Figyelt kérdés
Jósoljátok meg.
2023. aug. 16. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Halott leszek, azt már biztosra mondom.
2023. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok mennyi pesszimista, és mennyi optimista előrejelzés fog jönni.
2023. aug. 16. 22:07
 3/20 Thunderfairy ***** válasza:
37%
Ez ami most van. Valamivel modernebb technologiával.
2023. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
A semmi. Addigra kipusztul a bolygó.
2023. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
82%
Ezt érdekes megválaszolni mivel senki sem tudja. De szerintem kicsit szarabb lesz enyhén fogalmazva. Szerintem sokkal másabb lesz mint a mostani világ (de ez várható lesz). Talán javul az éhezés vagy valami ilyesmi de az is lehet hogy k*rva nagy szarban lesz a világ (itt most globális felmegedesre, természeti katasztrófákra stb)
2023. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Még nagyobbak lesznek a társadalmi különbségek

Lesz egy maréknyi gazdag ember, aki él mint marci a hevesen, de a népesség nagyrésze éhezik majd

2023. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Hülyék paradicsoma.

Vissza felé fog fejlődni az emberiség.

2023. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Én el sem tudom képzelni. De rossz lesz,az biztos. Én kb 20 éves voltam,amikor bejöttek az okostelefonok. Azóta minden egyre rosszabb,embertelenebb. Gyűlölöm,hogy nem tudok a telefonom nélkül létezni. De nem tudok már. A legrosszabb,hogy simán boldoggá tesz egy egész napos netezés. Mint mindenki mást. A való világban szerzett élményeimet sem érzem teljesenek, amíg meg nem osztok valamit róla közösségi oldalakon. Művészi pályán dolgozom,egy pokol végignézni,hogy az AI percek alatt elvégezné a munkámat, még jobban,kreatívabban,mint én. Minden nap visszavágyok az okostelefonok előtti időbe. És nem múlik el nap,hogy ne töltene el kellemetlen érzéssel a jövő gondolata. Amit csak tetéz,hogy vidéki környezetben élek..mármint éltem,mivel az utóbbi 10 évben minden durván beépült.
2023. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

A tarsadalom 80 - 90%-a ADHD-snak lesz nyilvanitva, vagy el is lesz torolve maga a diagnozis, mert alapveto lesz, meg akkor is, ha valojaban csak a populacio 0.0001%-a valojaban az. De hat meg ott nem tartunk hogy robotok vegezzenek mindent szoval a csicskakkal (emberekkel) vegeztetik a fonokok az alapveto munkat meg mindig bar fejletebb technologiaval. Viszont kevesebb lesz a munka, kevesebb lesz a munkaido mert annyira fejlett a technologia, igy kevesebb lesz a ber. Emiatt csak a nagyon nagyon fejlett orszagok fognak kb. semmit sem csinalni, mert ok dolgoztatjak mondjuk kina nepessegenek jelentos reszet (a megyei kinaiakat nem a shanghai kinaiakat), vietnami szegenyeket meg a hasonlokat. Es megszegenyebbek lesznek.


Kozben lesz uj iPhone meg mindig, de ugy igazabol nem valtoznak a dolgok. Emberek felkelnek, finganak, dugnak, dolgoznak 3 - 4 orat, hazamennek, dugnak megint de mar csak unalmukban, talalkoznak haverokkal, es elunjak magukat, drogoznak tobbet mint most, uj fajta drogok lesznek talan. Nagy innovaciok nem lesznek. 70 ev alatt. Nezd meg mi tortent az elmult 20 evben. Mennyi innovacio. Nezd meg mennyi innovacio tortent 2000 es 1980 kozott. Brutalis a kulonbseg. 2000 - 1980 kozott letrejott az internet, vezetek nelkuli telefonok (jo 1973... de majdnem). 2023 es 2003 kozott mi? Uj iphone? Erosebb telok? Oke tablet, de ezek nem akkora innovaciok amiken vallalatok eget veroen profitalnak. Most hasonlitsd ossze az internet innovaciojat egy tablet innovacioval. Az internet ketteveri a dakojaval a tabletet. Hirdetesektol kezdve adomanyok, cegek, szerverek, jobb gepek, nagyobb kapacitas kell es akkora igenyeket adott mint a rohadt isten. A tablet mit adott? Jo ujjaddal mozgatod a snake-t es? Ennyi. iPhone? Legtobben csak azert veszi mert meno vagy mert uj. Smartphone ugyanez. Legujabb smartphone fu kemenyebb fu menobb leszek. fu nagyobb pixel. De ezek nem WWW innovaciok ertitek, nem? Stagnalunk. Lealltunk az innovacioban vagy masra terelodik most a figyelem, nem a technologiara, tudomanyra. Oszinten nem tudom mire. Vilaghaboru sincs, keszuloben felig-meddig de az is lofing jelenleg. Globalis felmelegedes ellen senki semmit nem tesz, egeszsegert szinten semmi uj felfedezes peldaul multiple sclerosis ellen valami vagy rak ellen valami ami ugy lelassitja hogy leelheti egy ember az eletet es ez 100% biztos mint az antibiotikum. Nincs semmi egyszeruen. Nincs aktivitas. Monoton munka van, mindenki ugyanazt csinalja 90%-ban es azt hiszed hogy nem, hacsak nem vagy egy Microsoft vezeto, de meg annak is monoton a meloja egyebkent, jonnek itt a vallalkozok hogy jaj nekem nem uncsi a melom mert mindig mast csinalok - igen monoton mindig mast csinalsz abba is bele lehet unni. De mindegy ez mar kezd filozofiaba hajlani. Lenyeg, hogy lealltunk. Logatjuk a tokunket, beszelunk hulyesegrol, spammeljuk a TV-ben a hamisabbnal hamisabb infokat, vadhajtasok 444 uszitani probal meg vadasszak a temakat mert alig van. Komolyan az egy nagy hir hogy Hadhazy vagy ki a tokom nekiment egy keritesnek? Vagy Meszaros elment tokom tengerere martogatni a herejet valami luxus hajokaval? Itt tartunk. Hulyulunk majdnem, de inkabb stagnalunk, semmit nem csinalunk. Es kezdunk oda jutni, hogy tenyleg, az eletnek semmi ertelme. Megszunne a gazdasag, nincs szukseg emberi eroforrasra a AI miatt? Megszunne a munka? Megszunne a kotelesseg es a kovetelmeny? Mihez kezdenenek az emberek? Mert egyszer el fog jonni az az ido, annak ellenere hogy most csak a herenket logatjuk a levegoben szaradni a napon vagy a puncinkat ki milyen nemu.

2023. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Utolsó,ezt amúgy tök jól leírtad.
2023. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!