Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában sok olyan ember...

Általában sok olyan ember van, aki utálja az embereket, emberiséget? S ez ellen lehet tenni?

Figyelt kérdés
Csak mert néha kezdem ezzel egyedül érezni magam. Nem bírom szemforgatás nélkül végighallgatni vagy nézni azt , ahogy 2 [amúgy egymást utáló] ember jópofizik , a sok naivitást , a hazudozásokat és a kétszínűséget, a szándékos megalázásokat.. És ahogy kihasználja az egyik ember a másikat.. Egyre nehezebben bírom ennek a mai világnak a förtelmeit... Már nyugodtan kimondhatom , hogy szabályosan Utálom az embereket!!!

2018. febr. 14. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretek mindenkit. De nem is utálom úgy egészében az embereket, az emberiséget.
2018. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
1-2 ember kivételével utálom én is sokukat. Az, hogy ez a társadalomban kialakult, annak oka van. Ha valaminek oka van, akkor arra elvileg kell/van valami megoldás is. Ezen kellene gondolkodnunk...
2018. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Hiába gondolkozik ezen pár ember , az a sok rossz elnyomná őket/minket:( Nem tudnánk megváltoztatni.

2018. febr. 14. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Én az egyes embereket szeretem külön-külön, de az egész emberiséget utálom, még magamat is beleértve. Már régen megértünk a kipusztulásra.
2018. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan igy vagyok ezzel... Borzalmas világban élünk, lehet hogy van pár normális ember, de igen kevés. Még ha valaki normálisnak i vallja magát, attol lehet h az is elég kattos.
2018. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem utálom az emberiséget,de a konformista konzervatív prűd sznob hipokrata szemeteket ki nem állhatom
2018. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mjndegy milyen közösségbe jársz. Ha alja helyekre mész, ott alja emberek lesznek. Ha olyan helyeket keresel amik fejlődésre, önképzésre vannak kitalálva akkor ott ambiciózus és kedves emberek fogadnak. Itt a trükk. És amilyen emberekkel körbe veszed magad, olyan leszel te is.

Ne lógj az alacsony színvonalú emberekkel csak azért hogy te legyél a feljebbvaló. Keress nálad jobb embereket akikre szivesen hasonlítanál. Ha eleget vagy a közelükbe akkor rákényszerülsz te is a fejlődésre. Emellett ők sokkal jobb társaság.

2018. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teremtsd meg azt a világot magadnak, ahol jól érzed magad és a “szereplők” is szeretik egymást. Lehet így hidd el.
2018. febr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#4:

~Teljes mértékben egyetértek veled!! És amúgy nálam is vannak azért kivételek, akiket szeretek:)) De azért magadat ne utáld!!!:(


#5:

~Sajnos neked is igazad van:( Nincs is jobb szó arra hogy a világ már: "Borzalmas"


#6:

~Én ezzel tisztában vagyok. Utálom is a nagyon 'alja" társaságot, talán még soha nem is lógtam ilyen emberekkel , és nem is szeretnék. De teljesen lényegtelen , mert suliban , osztályban is látok ilyet. Egyszerűen MINDENHOL. Nincs olyan társaság szerintem ahol nem érzékelhető ez mind , ez a sok rossz tulajdonság:(


#7:

Rendben. Amíg bent vagyok a házban egyedül , addig sikerül. :D De aztán az utcán hogyan tovább?

2018. febr. 15. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!