Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belegondoltatok, mennyi...

Belegondoltatok, mennyi holttest van a Dunában , mennyi minden, ami hozzájuk tartozik ? Ruhák , cipők , esetleg vér ? Ha valaki inna a Dunából , fertőzést kapna emiatt ? Emberi szervek is vannak benne.

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
A víz mennyiségehez mérten elhanyagolható a halott emberek hatása.
2023. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok test a folyókban, és az is lebomlik idővel. A folyamatosan beleeresztett tisztítatlan szennyvíztől lenne okod tartani, mástól nem. Többek között ezért is nem ajánlott vagy tilos nagyvárosok folyószakaiban strandolni, mert nem egészséges.
2023. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok már a Fekete-tengerben vannak.
2023. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Egy-két jobb orvosnak kellene megmutatnod magadat!!
2023. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Beleszarsz az ivóvizedbe és te emiatt aggódol?
2023. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
A Duna folyamatosan folyik, megújul, nincsenek benne a halottak, akik valamikor belefulladtak
2023. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod kérdező!

Igazából üresek a temetők, mert minden hulla titokban a Dunában van.

2023. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem ittam szándékosan vizet a Dunából, de mivel fürdeni, úszni szoktam benne, előfordul, hogy időnként nyelek egy kis vizet.


Hajnal háromkor az aluljáróban vásárolt kajától már jött rám a fosás, de attól, hogy lenyeltem egy kis Duna-vizet, még sem. Viszont az nekem is egy félelmem, hogy egyszer majd belebotlok valami testrészbe, vagy akár állati tetembe, ami még nem bomlott el és esetleg elakadt valamiben.

2023. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
100%
A Szamos mellett nőttem fel, minden évben fogtak ki hullákat, szóval ott belegondoltam időnként. Szerintem a legtöbb folyóban vannak emberi maradványok de ha itt tartunk, akkor állati is meg még egy csomó minden más.
2023. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!