Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tippek reggelre? lent.

Tippek reggelre? lent.

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani valami tippet, bármit holnap reggelre, hogy amikor reggel megiszom a kávét utána ne gyújtsak rá?

akkor kívánom a legjobban, bármilyen tanácsot szívesen vennék.



2023. aug. 21. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
szotyizz, ragozz
2023. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl ne gyújts rá
2023. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Hogyan jutsz cigihez? Ne legyen nálad, és akkor nem tudsz rágyújtani
2023. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kitana. ***** válasza:
41%
Ne csinálj kávét :D Kelj annyival később, kávézz melóban az asztalnál (vagy egyéb munkaterületeden), ahol nem gyújthatsz rá.
2023. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
minden reggel megnyitni a brazzers.com ot
2023. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Persze, pofonegyszerű. Kell egy pótcselekedet, ami motivál vagy szinten tart. Például cigi helyett igyál a kávéd után ananászlevet vagy bármit, amit szeretsz. Ezzel megjutalmazod magadat egyúttal. Vagy ami sokáig bejött édesapámnál, vezesd a csuklódon vagy a napok vagy az alkalmak számát, amikor nem gyújtottál rá. (Egyébként a legegyszerűbb csírájában elfojtani és nem megvenni. Ugyanígy, ha kényszert érzel rá, vegyél valami olyat helyette, ami nem káros. Vagy tedd el azt a pénzt, amit elcs×sztél volna és abból vegyél majd valami komolyabbat, ami emlékeztet is rá, hogy megérte.) Képes vagy rá simán!
2023. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Reggel kiderül.

2023. aug. 21. 23:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Az nem opció, hogy egy kis ideig még azt az egy cigit elszívod a kávéd mellé, csak a nap hátralévő részében nem gyújtasz rá, aztán később elhagyod az egyet is?

Nem próbáltam még leszokni a dohányzásról, szóval nem tudom, mennyire kivitelezhető, de számomra úgy tűnik, hogy kevésbé káros napi egy szál cigit szívni, mint mondjuk 10-et, szóval egy kis ideig szerintem ártalomcsökentésnek tök oké.

2023. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Napi 6 szálat szoktam.
2023. aug. 22. 19:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó, de 1 jobb, mint 6, nem? Nem akarlak arra biztatni, hogy ne akard elhagyni azt a reggeli szálat, de ha nagyon nem megy, akkor is jobb csak egy szálat elszívni, mint hatot. És később elég erős lehetsz ahhoz, hogy változtass a reggeli rutinodon, és lemondj arról az egy cigiről is.
2023. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!