Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy alussza ki magát a...

Hogy alussza ki magát a Balaton Sound környékén az, aki reggelre megy dolgozni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Az altalaban nem akkor megy a soundra mikor másnap melo van
2023. júl. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aki ott lakik, az is hallja.
2023. júl. 1. 06:56
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ja ilyen nálunk is van foleg augusztus.

Van egy csendes negyed ahonnan el van terelve az autoforgalom is, magas ingatlan árak,(ügyvédek orvosok)stb lakhelyei erre minden szabadteri koncert/buli oda van szervezve, meg szinpad, meg tüzijáték augusztusban, előadók ugy kihangosítva hogy 10 km-re is hallatszik mintha ott lennél:D


Én nem frontvonalban élek ott hanem kb 15 prrc sétára onnan, vettem füldugót.

Amugy a szomszédokat is tűrnöm kell.

Egyik szomszedommal nem is a zenéje a baj hanem az hogy mindog ugyanazokat hallgatja ezerszer is, nem tudom a gyereke hogy nem őrüo bele.

2023. júl. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
*jav a gyereke hogy nem őrül bele
2023. júl. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Füldugó ha nagyon zavarja.
2023. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy! A profit mindent felülír, - és aki ezeket besöpri, azt pedig hidegen hagyja, hogy az ő bizniszébe hányan őrülnek bele vagy hányan veszítik el ennek következményeként a munkájukat.
2023. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezt a hisztit a fesztiválok körül.

Egyedül akkor tartom valahol jogosnak a panaszt, ha valaki még a fesztiválos idők előtt költözött ilyen helyre, de igazából pont ők panaszkodnak a legkevésbé.

Aki mondjuk most költözik Zamárdiba, ráadásul közel a fesztivál helyszínéhez, az miért lepődik meg, hogy nyáron van Balaton Sound, meg egyéb fesztiválok?

2023. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!