Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életkor előrehaladtával,...

Az életkor előrehaladtával, benned is felötlött a kérdés, hát ennyi volt, tartogat még valamit az élet?

Figyelt kérdés

Hány évesen jött elő ez a felvetés nálad (először)?

Családos vagy egyedülálló vagy?



2023. aug. 23. 14:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, felötlött, és egyre gyakrabban kerül elő újra ez a téma nálam.


Most, 24 évesen. Fáradtan, kiégve, beleszürkülve az állat módjára, mindössze a létfenntartásért folytatott, mókuskerékbe, az ok és cél nélküli értelmetlen létezésbe, ahol egy előre megírt színdarab marionettbábja vagyok, és még az életem sem a saját tulajdonom -vagy szándékom.


Egyedülálló vagyok.

2023. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában kezdtem el ezen gondolkozni, 42 éves vagyok. Nagymamám halt meg tavaly, akkor kezdtek el ilyesmi gondolatok jönni. Boldog párkapcsolatban élek egyébként, és rendezett életünk van, de mégis egyre többet foglalkoztat a téma.
2023. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Még nem.
2023. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

21 évesen, mikor realizálódott, hogy ha egyszer belépsz a munka világába, tulajdonképpen fizikailag élsz, de lelki értelemben halott vagy.

Mobdhatnam, hogy várom a nyugdíjat, csak akkor mar nem lesz.

Ugyhogy tulandonképpen én végeztem, és már leéltem.


26/N

2023. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem jött elö, egyelöre rengeteg minden van még, amit el akarok érni. Most kezdtem ez oroszul tanulni. 66 éves vagyok, négy gyereket neveltem fel, kapcsolatban vagyok, és nem rég óta nyugdíjas.
2023. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

#5

A te életed még csak most kezdődik. Sok sikert a céljaid eléréséhez! :-)

2023. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Köszi! Tényleg egy újabb életet kezdtem, amióta a gyerekek önállósodtak, amióta meg nyugdíjas lettem, még több lehetöségem van. A fö gond, hogy nincs elég idöm mindenre, de megpróbálok annyi mindent elérni, amennyit csak lehet. Pár éve megtanultam angolul (B2 szint), meg festeni is elkezdtem, mindegyik sok örömet szerez.

A családban az átlag életkor 85-90 év, szóval még van valamennyi idöm.

2023. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ahogy telik az idő egyre kevesebb jut mindenre, szó sincs arról, hogy ne lenne több vagy ne tudnám mit akarok.
2023. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Most leszek 41 éves. Minden megtettem, mindent kipróbáltam amit akartam, egyszóval éltem. Ennek ellenére sem merült fel bennem sosem a gondolat. Mindig vannak terveim, így tudom, hogy mindig tartogat nekem valamit az élet.
2023. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
40 éves korom óta foglalkoztat ez, házas vagyok.
2023. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!