Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti tünetek...

Menstruáció előtti tünetek változása, az életkor előrehaladtával?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónappal ezelőtt menstruáció előtt, a jobb mellemnél megduzzadt egy nyirokmirigy, vagy mirigyvezeték, és iszonyatosan fájt,de ez a menstruációm 2-3.napjánál el is múlt. Most megint közel vagyok a menstruációmhoz, most a bal mellem viszket, főleg a mellbimbómnál.

Mell ultrahangon 2 hónapja voltam, semmi elváltozás nem volt. Nincs gyermekem,létezik hogy az idő előrehaladtával hogy nem szültem stb., új menstruációs tünetek jelentkeznek? Másnak is volt már így? 12 éves korom óta menstruálok, és a tünetek 3 hónappal ezelőttig a megszokottak voltak, szóval 11-12 éve szinte mindig ugyanazok. Köszönöm a válaszokat.

24L



2019. szept. 1. 14:51
 1/3 anonim válasza:
Én is tapasztaltam hasonlót. A évről évre más tüneteim vannak menstruáció előtt. A nőgyógyászom szerint teljesen normális. Egy éjszakai műszak, idő változás, stressz hatás is válthat ki különböző tünetek. Szerintem nincs miért idegeskednek. Ha mégis aggódsz kérd ki a nőgyógyászod véleményét.
2019. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. szept. 4. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem kóros tünetek. A hormonok okozzák. A viszketés a mell duzzadása miatt van.
2019. szept. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!