Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok már az őszt? Akik...

Várjátok már az őszt? Akik igen, mi okokból?

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 16:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
90%
Szeretem amikor esik az eső, de csak, ha otthon vagyok és bentről tudom hallgatni vagy nézni és ősszel többet esik, én ezt várom. Plusz elég meleg van most, ilyenkor rosszabbul alszok, ha itt az ősz akkor mindjárt tél és jót alszok majd (:
2023. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a kánikulát, és én is nehezebben alszom el melegben
2023. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a színes leveleket. És szoktam makkot leeső terméseket magokat gyűjteni. Az idén megpróbálok fát növeszteni belőle. Én ezért szeretem.
2023. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ősz és a tavasz a kedvenc évszakjaim. Várom már, hogy ne legyen ilyen meleg, illetve én szeptemberben költözködöm, várom már, hogy az új helyen lakhassak és minden el legyen már intézve.
2023. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Utálom az izzasztó meleget és számomra sokkal kényelmesebb ha pullóverbe lehetek. Nem szeretem mutogatni a kezem/karom.


Illetve sokkal stílusosabban is lehet öltözni

2023. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Várom az őszt, sokkal jobb kint lenni, túrázni, kirándulni úgy, hogy nem szakad rólam a víz és nem vesznek körül legyek, szúnyogok.
2023. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Utálom a sötét esős időt. Tele lesz a kert meztelen csigával, a lakás penészedni kezd, a kertben nem lehet semmit csinálni mert vaksötét van és/vagy szakad az eső. Meg megint lehet öltözni fél órát ha az ember kimenne a külvilágba.
2023. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

#7 vagyok

Ja, és én jobban is alszok nyáron nyitott ablaknál, mint máskor csukott ablaknál levegő nélkül.

2023. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon!

Végre nincs kánikula/ 30°C körüli értékek, színes levelekben sétálhatok az erdőben, előkerül az őszi ruhatáram, ahol jelen van például pár kedvenc kötött pulcsi, bokacsizma, kabát. Kellemesebb az időjárás, hangulatosak a reggeli ködök, jobban tudok éjjel aludni. És imádom az őszi esőt is:)

2023. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kint esik, egy jó könyvel bekuckózni. :)

Imádom az őszt. :)

2023. aug. 23. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!