Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok az őszt?

Várjátok az őszt?

Figyelt kérdés
Mit szerettek a nyárban, mit nem? Mit szerettek az őszben, van aki esetleg várja, szereti?
2022. máj. 23. 10:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem várom mert jön a megatron meg a csársz prof a mutánsaival...
2022. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Nem, mert akkor eltűnik a sok szép női lábfej ismét a zárt cipőkbe.
2022. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Mive dolgozok, nekem a nyár meg az ősz két egymást követő évszak, amikor ugyanúgy meló van. Annyi különbséggel, hogy nyáron nem lehet normálisan szabira menni, mert mindenki akkor megy, utazgat, minden zsúfolt, a vonaton kb egymás ölében ülünk, ezért én ősz végén vagy tél végén utazok.


Egyetemista koromban nem szerettem a nyarat. Én szerettem egyetemre járni, hangulatos épület volt, érdekes tanrenddel, mindig volt élet körülöttem odabent, imádtam ott lenni, rossz volt, hogy ez 2 hónapig kimaradt. A diákok is eltűntek nyárra senkit sem lehetett elérni. Nagyon szenvedtem otthon emiatt, ráadásul nem volt pénzünk utazgatni, a nagyszülőkhöz meg nem akartam menni.


Gimis koromban meg szerettem a nyarat, de nem volt eseménydús, ezért augusztus végén mindg rossz érzésem volt, hogy elment a nyár és nem történt semmi különös. AAz őszt ott csak a nyár utolsó napjain vártam. Kezdődött a felső évfolyam, ez kicsit izgi volt, de egy hét után már untam.

2022. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is hasonló vagyok, voltam. Szerettem suliba járni, a nyár unalmas volt kicsit mindig, de alapból mindig is a telet szerettem nagyon. Viszont a tél karácsony után gyorsan elmegy. Az ősz a kedvencem, mert az a várakozás ideje számomra, szeretem a halloweent, meg a hangulatot. Ez nem divat hóbort, kiskoromban is szerettem ilyenkor, néztem a Rémálom az Elm utcában-t, olyan jó kis várakozós hangulatom van olyankor.
2022. máj. 23. 11:14
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Még suliba járok, szóval nem szoktam hiányolni a lelki terrort, aminek ki vagyok ott téve.
2022. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Várom az őszt.Őszkor lessz a szülinapom:) es épp elég fontos.Nyárban,mivel sulis vagyok szeretem hogy szabadság van es nem kell sehova menni.Viszont utálom hogy izzadok de nagyon.
2022. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%

Mi a baj a 2-es válaszolóval, azon kívül hogy fétises? Kinek baj az?


Őszintén válaszolt a kérdésre.


Zöld jár neki.

2022. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a telet várom! Az ősz eleje még szr szokott lenni :S

A nyárban annyi jó van számomra, hogy gyorsabban megszáradnak a ruhák, minden mást gyűlölök benne!

2022. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülök hogy végre itt a nyár. Lehet késő estig kint üldögélni a tűz mellett, strandolni, imádom a nyár illatát, hogy könnyű ruhákat lehet felvenni, stb.


Az őszt is szeretem, de a telet egyre kevésbé.

2022. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, imádlak. Leírtad, amit akartam. Imádok a dolgok "előtt" lenni, várni a karácsonyt sokkal jobb, mint a karácsony.
2022. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!