Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bíztok a digitális technikában...

Bíztok a digitális technikában, vagy ha fontos lejegyzendő dolgotok van, tollat és papírt használtok?

Figyelt kérdés
Ugye digitálisan elveszhet a jegyzet/teendő

2023. aug. 24. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

A bevásárlólistát kivéve mindent digitálisan írok le/jegyzek fel. Tisztában vagyok vele, hogy elveszhet, így a fontos dolgokat elküldöm magamnak e-mailben, illetve alapértelmezetten felhőtárhelyre mentem a fontos dolgaimat (konkrétan az írásaimat a szövegszerkesztő felhőjébe, majd a kész szöveget elküldöm magamnak e-mailben, letöltöm laptopra, a formázott és letisztázott változat pedig megvan ott is, visszaküldve magamnak e-mailben és a telefonomra is letöltve).


Mindent, ami fontos, legalább két helyen tartok meg, a nem fontosakat pedig idővel én magam törlöm.


Sokszor pedig gyorsabb és könnyebb telefonon jegyzetelnem, mint papírra, viszont szeretek kézzel írni.

2023. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Bízok. Ettől függetlenül van amit jobban esik papírra vezetni (pl aznapi to-do lista, stb)

Amúgy kisebb eséllyel veszik el digitálisan az infó, mint egy fecni.

2023. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Én a bevásárló listát is! Erre nagyon jó az inkpad. Pc-n megírom a listát, és mikor a Tescoban előveszem a telefont, ugyanaz a lista a telefonomon is rajta van.


És elveszni se nagyon tudnak a leírt dolgok mert online tárolja, mint egy felhő szolgáltatás.

2023. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy ja, a bevásárlólista nekem pl 1000%-ban digitálisan vált be, telefonos jegyzetként.

A cetlit mindig otthon felejtettem.

2023. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

#3 Pl most kíváncsiságból megnéztem hogy mikori a legrégebbi notesz az inkpadban, 2013-ban vezettem a súlyomat mikor diétáztam és még az is megvan.

Papírra leírva az hol lenne már?!..

[link]

2023. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Mindent digitálisan, ráadásul felhő (vagy hasonló) alapon tárolok, így az elveszés esélye nulla közeli
2023. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Papírra leírt valami többször veszett el nálam (vagy megkerült, de már készőn), mint a digitális.
2023. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Shaddark ***** válasza:
76%

Szerintem a papír hamarabb eltűnik. És még sérülékeny is.

De amúgy ami fél órán belül kidobható azt én is papírra szoktam, ami holnapra vagy hosszabb távra azt mindig jegyzetre vagy emlékeztetőre írom.

2023. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vajon ki lehet a 70%-os aki mindenkit végigpontozott?!
2023. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

passz.

én mindenkinek hasznos válaszra mentem. :)

2023. aug. 24. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!