Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kamuprofiloznak le...

Miért kamuprofiloznak le mások valakit facebookon, akinek a profilja nem nyilvános idegenek számára, csak van egy db profilképe, borítóképe és minden más infó és poszt csak a barátaink elérhető?

Figyelt kérdés
Már nem az első eset, hogy megkapom, hogy kamuprofil. Ráadásul pont olyanoktól, akiknek egy normális profilképe sincs és bármilyen csoportban is vannak kizárólag rejtett névvel teszik fel a kérdéseiket? A facebookon - mióta feltörték a régi profilom az anyakönyvezett nevemmel, plusz mindenféle cégből is jelölgettek, olyanok, akiket nem ismertem közvetlenül - azóta becenevet használok és kizárólag a közvetlen barátaimat vagy munkatársaimat veszem fel. Most bűn, hogy úgy gondolom, hogy idegeneknek semmi köze a magánéletemhez? Miért ilyen rosszindulatúak az emberek?

2023. aug. 25. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Én régen mindig leirtam a véleményemet a saját profilomról. Valami nyereményjátéknál valami hülye nyeremény volt,odakommenteltem vmi vicceset. Kaptam vagy 20 hozzászólást,amiben a képeimet és a csaladomat ócsárolták. Valamelyik ráirt egy családtagomra is. Volt,amelyik az oktatási intézményt kezdte el ocsárolni,ahol tanultam és nyilvános volt a profilomon. Aztán volt aki rámírt,h kiv*rte a képeimre. Azóra külön profilról írok hozzászólást és nem érdekel,ha valaki kifogásolja.
2023. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!