Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van olyan személykörözéskörözé...

Van olyan személykörözéskörözés ami nem nyílvános?

Figyelt kérdés

A nyílvános körözéseknél embereket, azaz személyeket két féle képpen köröznek. Akit elfogatóparancs alapján, valamint eltűnés alapján.

Van viszont olyan személykörözés, akit köröznek, de nincs fent nyílvános körözéseknél, csak a rendőröknél van még, minden rendőrnél?



2023. jún. 28. 20:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy nyilvános körözések között nincs fent, csak a rendőröknél, minden rendőrnél megvan?
2023. jún. 28. 20:28
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem hordanak maguknál vastag mappát azzal a több száz, több ezer körözött személy fényképeivel. Amikor esetleg igazoltatnak, akkor az adataidat beviszik egy terminálba, és az kiadja nekik, ha van valami teendő veled pl.

Vannak belső körözések, akik csak a kapitányságokon vannak kitéve fényképek, pl a kerület csuklyás, stb elkövetöivel, akiket helyben keresnek.

2023. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én azt hallottam, hogy aki még nem gyanúsított, mert csak akkor az, amikortól közölték a gyanúsítást, viszont gyanúsítottként van idézve, nem megy el, majd körözik, de nem rakják ki.

Valamint, ha tanút köröznek sem.

De nem vagyok benne biztos.

Most van egy autós közlekedési baleset, ami miatt keresik a tettest, de tudják ki, személy szerint, viszont még nem gyanúsították meg, de keresik mert gyanusításra nem jelent meg. Plusz a balesetnél elhajtott.

2023. jún. 28. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom hogy menjél be, hisz tudjuk hogy te vagy az.

Teljesen tök mindegy hogy kint van vagy nincs. Az európai elfogatóparancs sincs kint, mégis meglepődsz mikor nyakon vág a spanyol vagy olasz rendőr.

2023. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!