Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Radikális változás?

Radikális változás?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan embert, aki radikálisan megváltozott?


Gondolok itt mindenre, ami észrevehető változás.


Például felhagyott minden káros szenvedéllyel, pedig előtte nagy piás/bagós volt, önpusztító életet élt, vagy mindig csontvékony volt most meg izmos és nagyon jól néz ki, vagy épp az ellentétje, kb. egy elefánt volt most meg mint egy gazella, stb.


2023. aug. 26. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán ismerek olyan embert.
2023. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt középsulis osztálytársam. Az osztály "lúzere" volt, a többi srác mindig piszkálta, kinevette, szerintem ő volt a legnépszerűtlenebb az osztályban és bele is helyezkedett az áldozatszerepbe. Szegény családból származott, a ruhái is elég rongyosak, elnyűttek voltak mindig. Alacsony, vékony, edzetlen volt. Aztán egyszer csak erőt vett magán és elkezdett edzeni, elég jól ki is gyúrta magát. Érettségi után meg szakmát tanult, aztán saját vállalkozása lett. A barátnője már a suli alatt is megvolt, vele még mindig együtt vannak, már házasok, két gyerekük van. Látszik, hogy mindenük megvan, nem nélkülöznek, sőt.
2023. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vagyok.
2023. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!