Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak jelentős részének...

A férfiak jelentős részének miért nincs igénye arra, hogy jó fizikai erőnléte legyen?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy -tisztelet a kivételnek- nem érdekli őket a sport, a mozgás, az aktív életmód, hanem inkább csak a nagy eszem-iszom, sörözés és kényelmes élet. Pedig ha meggondoljuk evolúciósan is azt volt a férfiak dolga, hogy vadászni járjanak és ott mindenképp szükség volt a jó fizikai erőnlétre. A történelemben is rengeteg háború volt, ahol szintén ezt kellett bevetni és amúgy önérzet szempontjából is szerintem fontos a jó kondi, hát mi mutatja, hogy az illető egészséges, potens, ha nem ez? A pocak?

2023. aug. 27. 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
63%

Mert már nem az őskorban élünk.


A nők miért nem híznak el direkt, miért nem a telt formát tartják alapnak? Mert régen ugyebár a telt, duci nők voltak az ideálok a megfelelő szaporodóképesség miatt.

2023. aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
75%

"evolúciósan is azt volt a férfiak dolga, hogy vadászni járjanak és ott mindenképp szükség volt a jó fizikai erőnlétre. A történelemben is rengeteg háború volt, ahol szintén ezt kellett bevetni "

Ma a világ nagy részén már egyik sem releváns szempont.

2023. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
63%
Mert manapság nem kell vadászni. Egy gombnyomás és házhoz hoznak mindent.
2023. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
59%
Nem Te vagy a legélesebb kés a fiókban, ugye?
2023. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
64%

5-ből 4 válaszoló olyan kifogásokkal jön, hogy már nem kell vadászni, nem az őskorban vagyunk..és akkor ez azt jelenti, hogy el kell hízni, mint egy disznó? Miért kell igénytelennek lenni?


Mivel a kérdés CSAK a férfiakról szól, ezért ne hozzátok ide a nőket.


A sport, az egészséges mozgásban gazdag életmód a saját egészségeteket szolgálja. Mondhatjátok azt, hogy most fiatalok vagytok, viszont pont ilyenkor alapoztátok meg az időskori egészségi állapototokat.


Nem baj, nem szükséges egészséges hosszú életet élnie mindenkinek. A kórházaknak és az orvosoknak is meg kell élni valakikből.

2023. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
30%
#6 és neked a covid alatt tönkrement a konditermed, vagy miért vagy ennyire feszült?
2023. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
67%

#7

Teljesen nyugodt vagyok. Az, hogy neked nem tetszik az igazság, az a te problémád, biztos elhízott vagy a jóléted miatt. Nincs konditermem, még kondiban se voltam soha. Ja, és nő vagyok. 😉

2023. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
36%
Én sem mozgok meg sportolok, egész nap csak zabálok (5-6 ezer kalória) meg ülőmunkát végzek mégis jó fizikai erőnlétben vagyok. Na erre varjál gombot kisöreg.
2023. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
72%
9. Azt te csak hiszed. Nem valami okos emberek vannak itt úgy látom.
2023. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
64%

#9

"mégis jó fizikai erőnlétben vagyok."


3-4.emeletre fel tudsz úgy normál tempóban sétálni, hogy nem állsz meg, nem lihegsz közben? Le tudnál egyszerre futni 10 km-t?

Fel tudnál emelni egy 30 kg-s súlyt és megtartani egy darabig?


Kétlem, hogy te olyan komoly fizikai erőnlétben lennél ilyen életvitellel.

2023. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!