Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyellnem kellene magam...

Szégyellnem kellene magam amiatt, hogy folyamatosan gimisnek néznek, holott már mesteren tanulok?

Figyelt kérdés
Azzal önmagában nincs gond, hogy vásárlásnál elkérik a személyimet, de az, hogy mindenki meglepődik az életkorom, lekislányoz, tizenévesnek néz és még sorolhatnám, felvetette bennem a kérdést, hogy lehet én csinálok valamit rosszul. A viselkedésem nem gyerekes, tájékozott vagyok, sportosan elegánsan öltözködök, enyhén sminkelek. Nem magyarázom tovább, mert tudom, hogy nem ez a gond, hanem az arcom. Egyszerűen annyira baba arcom van, amivel nem tudok mit kezdeni. Szégyellem, hogy nem néznek az emberek 20-on felülinek, gyerekként kezelnek addig, amíg ki nem derül a korom és szerintem ez ismerkedésnél is hátrány, mert lehet valaki csak teszem azt 16-nak néz. Nagyon kellemetlen. Ti hogy próbálnátok meg megközelíteni ezt a témát és esetleg pozitívan hozzáállni?

2023. aug. 27. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

esetleg öltözködéssel próbáld kompenzálni nem is tudom szemüveg pl. Egy komolyabb nőiesebb táska,talán hajstílusok.

Engem mindenki kb 40-nek néz és 27 vagyok bár pasi és ha nem borotválkozom akkor simán öregít.

2023. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok, engem is diáknak szoktak nézni. Múltkor a buszmegállóban megszólított egy nő, beszèlgettünk, majd megkérdezte, hogy iskolába megyek-e... :D

Nemrég kirándulni voltam, a belépő vásárlásnál megkérdezték jó ha diákjegyet adnak. Ilyenkor azért én is szégyellem egy kicsit majdnem 30 évesen.

Alacsony, vékony vagyok. Valóban gimi óta nem sokat változtam. Mindig azt mondják, majd később örülni fogok ennek...

N

2023. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!