Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiadni vagy tűrni tovább,...

Kiadni vagy tűrni tovább, meddig mehet ez az önkinzó kontrol?

Figyelt kérdés
Bajom volt a családommal az iskolával és engem küldtek pszichiáterhez, ha az embert molesztálják miért engem akarnak mentálisan kezelni és nem leallitani a molesztálot? Évek óta igazából mindig toxikus volt és az is a környezetem, de nem tudok ellene tenni. 16 évesen semmit se tud tenni az ember, próbálkoztam már megbeszélni az emberekkel de süket fülekre találok. Én nem vagyok az az örökké tűrő ember inkább a felvágott nyelvű és volt már, hogy tűrtem és több dologba menekültem ami csak nekem ártott és mégtöbbet szenvedtem miatta. De ha kiadom magamból és elmondom mi a bajom akkor engem tartanak depressziósnak meg, hogy gyenge vagyok és mi bajom van azzal, hogy kamerával figyelnek a szüleim az ablakokra érzékelőt tesznek és semmi elfogadható magyarázattal nem szolgálnak. Egy ideje megint csak tűrök mert ezzel legalább annyival jobb, hogy nem rontok a helyzeten mert bármit cselekedek állandóan rontok. De elkezdtem észrevenni ennek következményeit, iszonyat gyorsan agresszív leszek, ájulás érzet és nagyon nagy az alvás igényem. Volt, hogy arra keltem bevizeltem és egyre kellemetlenebb álmaim vannak. Ötletem sincs mit kéne csinálni mert nem vagyok egy picogós ember és nincs keresnivalóm a pszichiátrián csak azért mert a környezetem élhetetlen.

2023. aug. 29. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Valami oka van hogy ennyire figyelnek.

Drogokhoz nyúltál?

2023. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vagy pedig csak beképzeli, hogy figyelik. Paranoiás
2023. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert borzalmasan rosszul vagy. Leállítani a molesztálást a nulladik lépcső. Neked attól még foglalkoznod kell magaddal. Ajánlom hivatalos szerveknek mond mik vannak nálatok, mert rosszabb vagy, mint a rabszolga.
2023. aug. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kedves. Az megy pszichiáterhez, terápiára, aki szenved. Te szenvedsz és nagyon szarul vagy. Oké, értjük, más miatt, de te nem tudod kezelni. Ők jól vannak, nekik jó így. Miért őket kellene ilyen esetben megszerelni?
2023. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

A pszichiátria semmit nem ér, sőt káros, csak felírnak drogokat, hogy a gyógyszeripar profitáljon.

Jól látod kérdező, te egy toxikus család áldozata vagy, nem te tehetsz erről.

Sajnos nekem jobb nem jutna eszembe a helyedben, mint a lehető legkevesebb konfliktus 18 éveskorig, és utána tipli.

Együttérzek veled, nagyon nehéz helyzet.

2023. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 én is a nagyon kevés konfliktussal próbálkozom csak hát leszívják az energiámat és így elég nehéz koncentrálni meg tanulni, iskola elvégzése nélkül meg nem lehet elhagyni a családi házat
2023. szept. 10. 11:01
 7/16 A kérdező kommentje:
#1 sosem drogoztam, testvéreimet is ugyanúgy figyelik mint engem. Nővérem össze veszett velük, erre lekapcsolták az áramot nekünk.
2023. szept. 10. 11:02
 8/16 A kérdező kommentje:
#2 tudok küldeni képet is a mozgásérzékelő kamerákról, és a saját szüleim ismerték be, hogy igen ezek azok a készülékek
2023. szept. 10. 11:04
 9/16 A kérdező kommentje:
#4 tudom kezelni de amikor ütik a testvéremet és ordít meg hangosan zokog akkor senki sem tudna nyugodtan társasozni vagy tanulni.
2023. szept. 10. 11:05
 10/16 anonim ***** válasza:
ti C*gók vagytok?
2023. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!