Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is a "letojom" és...

Szerintetek is a "letojom" és a higgadtság az egyik leghatásosabb a beszólógatásokkal, szándékos bántással szemben?

Figyelt kérdés
Miközben a szemébe nézek és elsütök néha ilyeneket, hogy ezzel saját magadat járatod le, mellőzve a trágár visszaszólást? Ha esetleg fontos lenne, hogy miért kérdem,egy szó: sulikezdés... :/
2023. aug. 30. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem mindig, van hogy csak jobban bepörögnek tőle. :(
2023. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtutibb módszer, ha jól elküldöd a jó kur vaany jába.

A leszarás csak azt fogja elhozni, hogy utána rendszeres lesz.

2023. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon függ a helyzettől. És hogy rendszeres-e, vagy olyan emberrel állsz szemben, akivel napi kapcsolatban vagy.

Most ha valaki belémköt, beszól pl. a boltban, neten, vagy valahol, aztán többet nem is látom, akkor nyilván leszarom, hogy szegény mennyi energiát tesz ilyen dolgokba.

De mondjuk egy kollégánál, családtagnál, közeli ismerősnél van vége a lóf@sznak. És igen, ér trágárul visszaszólni, mert az olyan ember másból nem ért. Csak a saját nyelvén. Nagyon károsnak tartom azt a narratívát, hogy mindig legyünk kedvesek és a tajparaszt, trágár beszólást is kedvességgel viszonozzuk. Nem érti meg azt a nyelvet. Annyira józan paraszti ész kellene hozzá csak. Ami valljuk be, nem sok embernek van.

2023. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En csak kirohogom az ilyet. Ritka hogy belemallnak, mindenkivel joba vagyok altalaba.. de aki nem bir az se kot belem. Tobb mint 10 eve kuzdosportolok meg gyurok. Max ha bo cuccba vagyok es nem ismer, de egybol raszolnak a haverok, hogy nem jo otlet mert pislogni se lesz ideje 😅 Szajkaratezni nem szoktam. Raszolok 1-2x meg figyelmeztetem, 3.jara kiutom
2023. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!