Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki felvállalja magáról, hogy rasszista?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért gondolod magadról, hogy az vagy?

2023. aug. 31. 12:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Jó kérdés.

Én inkább azt mondanám magamról, hogy biztos akadnának, akik azt mondanák rólam, hogy én az vagyok.

Alkoholista, rasszista, homofób, transzfób, férfisoviniszta, nőgyűlölő.

Egyesek szerint.

Szerintem egyik sem vagyok, de igazából nem foglalkozom a címkékkel és lesz..om, hogy más minek tart. Ha konkrétan kérdezel valamit, arról elmondom a véleményemet, aztán döntsd el te, hogy szerinted az vagyok-e.

2023. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Én nyiltan felvállalom, hogy bizonyos típusú embereket nem kedvelek (fogalmazzunk így). Messziről kerülöm őket, a kapcsolódási pontokat próbálom minimalizálni. A dolog csak odáig fajult, hogy gondolati úton fogalmazodtak meg bennem erőszakos gondolatok, tetlegességig még nem. Ha véletlenül ott vfan dolgom ahol nem elkerülhetőek akkor igyekszem az ott töltött időt minimalizálni.
2023. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
én annak tartom magam, joggal mert szar környéken nőttem fel undorító emberek között és a családban is vannak rasszisták, ha valaki így nő fel nehezen lesz rendes emberszerető ember
2023. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Én tapasztalati úton vagyok rasszista egy bizonyos népcsoport iránt akik megkeserítik rengeteg ember életét, szeretnek késelni, lopni, csalni, rabolni, k.vakat futtatni. Nem írhatom le kikre gondolok mert törlik a választ de tudja mindenki. Előbb-utóbb többen lesznek mint mi és még rosszabb lesz.
2023. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Kerülök egy bizonyos népcsoportot a negatív tapasztalataim miatt. Távolságtartó vagyok velük. Szerintem ezzel nagyon sokan így vannak, mert sok bántás érte már őket az életben ettől a 'fajtól'.

Ezt nem nevezném rasszizmusnak.

Természetes védekező mechanizmus. - Ha ez nem lenne meg egyesekben, az lenne a gáz. Ismerünk valamit, amiről tudjuk, hogy 90 százalékban csak árthat nekünk. Hogy a viharba ne kerülnénk. - Csak úgy, mint az állatvilágban.

Nekem ez a véleményem.

2023. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
99%

nekem c-allergiám van, de a normálisaknak megadom az esélyt, szóval nem zárok ki élből egy adott rasszt.

Vagyis nehéz definiálni a fogalmat, főleg miután a sok jogvédő(nek álcázott képmutató) rongyosra koptatta.

Tapasztalati ítélkezést folytatok.. fogalmazzunk így.

2023. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
A rasszizmus politikai technika , bűntudatkeltés káosz okozás felelősség kimosdatása a normális többség ellenére . A népek bizalmatlanok az idegenekkel más csoportokkal , ez természetes . A kollektiv bűnösségbe nem hiszek, nem fanatikus az összes sémi sem cionista az összes héber izraelita . Ahogy nem gyarmatositó haszonleső a kaukazusi európai sem . Azért divat ez a téma mindenhol mert naponta történik a problémás kisebbségek betóduló aljas idegenek által gyilkosság rombolás . Ezt a média felröppenti , tagadja , divatba hozza a bevandorlók elfogadását megszokását . Aki résen eszénél van az tisztában van , tájékozott a a hátterével a megvezetesi módszerekkel . Mutogathatják sitteseket lepukkant trógereket arab cigány hírességeket kertévéinknél, attól a rohadék az az marad .
2023. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Én nem hiszem, hogy politika lenne csak. Azért éljen köztük egy jogvédő. Én éltem olyan faluban ahol a falu végén éltek ilyenek. Senkinek nem kívánom. szerencsére elüldöztük őket. Sokkal békésebb lett a világ. Úgy gondolom, hogy alapvetően nem emberek, nem lehet őket embernek tekinteni. Mert nincsenek meg bennük azok a jellemvonások amik egy átlagos emberben megvannak. Onnan kezdve, hogy nem tekintem embernek ezeket már egésze elviselhetővé válik az élet. Így elkerülni is könnyebb őket (ahogy kikerüljük az utcán a kutyasz*t is) ezek is elkerülhetőek. Igaz, hogy szaporodnak de ez van. Még egyenlőre egészen jól elekerületőek (és munkám miatt sokat utazok az országban).
2023. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Én felvállalom. 6 éves voltam, amikor szüleim elküldtek a szomszéd boltba kenyérért és egy újságért. Azon a 15 méteres távolságon kirabolt egy 4 fős mindenki-tudja-milyen banda. Azóta elfog a rettegés már a látványuktól is.
2023. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Én az vagyok. Nem kedvelem a c típust. Semmi jó tapasztalatom nincs velük.

Oviban volt egy c fiú aki fogdosni akart. Ovit kellett váltanom.

Felnőttként ért sérelmek; betörtek többször nagymamámhoz. Az utcámban tiszta szemét minden (kakás pelenka, tampon, véres betét, telibe szart nadrág, minden van..). Lefosták egyszer a házam oldalát, a kapum elé is nyomtak egyszer.

Bedobálják a szemetet a kertembe. Kővel dobálják a tetőt, kerítést. Tartanak legalább 5 kutyát, az utcán.

Ha bedobják a kertbe a kölykök a labdát,akkor lazán beugranak érte.

A rendőrök nem mernek hozzájuk szólni, inkább azt nyomozzák ki az aki felmeri jelenteni őlordságukat.

(Ezeket amúgy másokkal is csinálják, nem kimondottan ellenem irányul a dolog)

2023. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!