Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megengedett ez a nőknek?

Miért megengedett ez a nőknek?

Figyelt kérdés
Elég gyakori jelenség amikor egy lány kritizálja a férfit a magassága, a f@szmérete vagy éppen amiatt hogy mennyire kopaszodik. Ezek mind olyan adottságok amiken sehogy nem lehet változtatni, de ha mondjuk egy férfi kritizálja egy nő súlyát akkor egyből elszabadul a pokol, pedig azon lehet változtatni. Miért van ez?

2023. szept. 1. 10:22
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
39%

A magadfajtáknak már az is magasságbeli kritika, ha mondjuk a csaj magasabb pasival szeretne összejönni, de te ettől alacsonyabb vagy és emiatt elutasít téged.


Egyébként "imádom", mikor így hisztiztek. :D Ezeket csak kitaláljátok, hogy direkt ellentéteket generáljatok, mert nem vagytok sikeresek a nőknél.

2023. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Magamfajta? 🤔
2023. szept. 1. 10:29
 3/60 anonim ***** válasza:
43%

Azért, mert a nőkkel sokkal elnézőbb a társadalom, de ezt nem "szabad" kimondani.

Gyakorlatilag mindenben előnyben vannak, mégsem képesek az szintet hozni, amit a legjobb teljesítményt nyújtó férfiak.

A felelősséget áthárítják, kritizálnak, de ha velük teszik ezt, teljesen kiakadnak.

A legtöbb nő szerintem egy nagyra nőtt kislány.


A 1-essel meg ne foglalkozz, tele van az oldal hozzá hasonló Karen-nekkel, akik 2 kávéfőzés közben feljönnek okoskodni.(lásd: ilyen Sunshinedoll-féle buta nők).

2023. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
19%
Mert a legtöbb nő beképzelt,a ronda, igénytelennek is. Tisztelet a nagyon kevés kivétellel.
2023. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
30%

A világban kétféel felfogás uralkodik. Az egyik szerint mindenki egyenlő, ez van lefektetve az emberi jogok egyetemes nyilakozatában. Ez alapján működnek a nyugati demokráciák.


A másik csapat szerint van egy dolog, amit én úgy gondolok ahogy, aki hasonlóan gondolja az a magamfajta. Aki meg nem így gondolkodik az nem magamfajta, talán a jobbik eset, ha nem is veszek tudomást a létezéséről, rosszabb esetben meg ezek a nem magamfajták viszik pusztulásba az emberiséget. Ismerős ez a felállás?


A hiszti meg azért szokott lenni, mert ő is pontosan tudja, hogy lehet rajta változtatni, csak nem megy neki, te meg ezzel cseszteted.

2023. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
88%

"de ha mondjuk egy férfi kritizálja egy nő súlyát akkor egyből elszabadul a pokol"


Mondjuk ez engem a legkevésbé sem érdekel.

Ha párt keresnék kiemelten fontos lenne, hogy ne legyen elhízva. Nyilván az az én bajom, hogy ezzel szűkítem a választékot, viszont egyáltalán nem érdekel, hogy akik így kiesnek, azok mit nyavalyognak.

2023. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
67%

Nyugi, rengeteg férfi és nő kritizálja a kövér nőket, csak nem nyílvánosan, mert most píszí uralom van.

Sajnos sem a zsíros hajú, kövér, bagós, műkörmös, műszempillás nő.

Sem a kopasz, pocakos, törpre, bagós, ápolatlan pasi nem kell az igényesebb, átlagos embereknek.

Csak erre még gondolni sem szabad, mert nem csak píszí uralom, hanem határtalan igénytelen proliság is van.

2023. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán minek kell “kritizálni” másokat? (Akárkit, akármiért)



Amúgy ki a tök kritizál egy pasit a kopaszságért? Csak neten látom ezt hogy állítólag “ciki” kopasznak lenni, a való életben kopasz ismerőseim királyul elvannak.

2023. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 Metionin ***** válasza:
85%
Szerintem mindkét nemnél gáz kritizálni, beszólogatni. Oké, mindenkinek más tetszik, ez van, de felesleges véleményt nyilvánítani, ha nem kérdeznek.
2023. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a kritizálást úgy érti a kérdező, hogy a nő emiatt nem akar az illető férfival randizni.

Én se írtam meg soha egy nőnek sem, hogy "akkora vagy, mint egy víziló, ezért nem randizom veled". Vagy a távolságra hivatkoztam (ha messze lakott) vagy annyit írtam, hogy nem az esetem.

2023. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!