Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokmindenről tudnék mesélni,...

Sokmindenről tudnék mesélni, meghallgatsz kérlek? 19F

Figyelt kérdés

Először is kezdeném azzal, nem panaszkodni akarok. Véleményre vagyok kíváncsi.

Engem apám elhagyott babakoromban, sosem beszéltünk még és nekem így apám lényegében nincs. Viszont idővel mostohám lett, akivel minden nap veszekedtek keményen anyámék, és ez a mai napig tart, már 16 éve. Sokszor érzem a szorongást, hogy nekem nincs normális szülői hátterem.

Ezek tetejében volt egy kapcsolatom is, ahol nem voltam neki elég és dobott, majd összejött mással. Minden titkolva volt előlem, és csak hosszú idő után jöttem rá, mikor kutakodni kezdtem.

Na de egy dologra vagyok kíváncsi.

Benned égne a tűz, hogy még bosszúból is,de nagyon extra csávóvá válj? Mondjuk jól kiedzeni magad, megtanulni jól boxolni, és alapvetően törekedni hogy tényleg kemény legyél.

Mi a véleményed erről? Én nagyon úgy érzem, hogy mivel velem ennyire játszadoztak, nem szabad lecsúsznom, jóval extrább sráccá kell váljak, mint egy sima.



2023. szept. 3. 03:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Jól boxolni,kemény csávóvá válni??Na ez az út ami oda vezet hogy egy igazi kis szaralak pöcs legyél.Ne foglalkozz mással,magad fejleszd.Tanulj,dolgozz legyenek céljaid.Az a jó út.De ha egy verekedős barom akarsz lenni akit mindenki rühel...hajrá
2023. szept. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha amúgy szeretnék az lenni akkor miért ne? De ha az szeretnék lenni nem 16 évesen jut eszembe hülyeségből, hanem már gyermekkorom óta van egy sport iránti rajongásom, ami a testemen is meglátszik. Nem kicsinyes bosszúból akarom magam kipattintani. Több idő lenne ez, mint amennyi idő alatt már nem fog érdekelni az exem és feldolgozom a szakítást. Ergo a motivációm is elveszik.
2023. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél atlagenber aki azon sor ami serelem vele esett (szerinte). A szuloi hatterrel nincs dolgod. Az nem kicseszes hanem teny. Nekem egyik szulom sem volt meg. Ez tragedia de senkit nem erdekel, engem sem. A csalfa nok meg leteznek. Kulonosebb jelentoseguk nincsen.
2023. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"még bosszúból is,de nagyon extra csávóvá válj?....Mi a véleményed erről?"


Az elkeseredettség és a gyűlölet ad ugyan erőt, de hosszú távon téged is felemészt. Próbáld elfogadni, hogy ezek a dolgok megtörténtek veled.

Sportolj, és szerintem még tanulj is tovább, ha van rá lehetőséged, de ne az legyen a cél, hogy másoknak imponálj, hanem az, hogy saját magadat fejleszd, és magadnak egy normális életet biztosíts.

2023. szept. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Most konkrétan leírtad egy netflixes sorozat történetét...

Szedd össze magad, az elhatározás jó, bár én a boxot lányként ellenzem, össze-vissza fog törni az orrod, meghülyülsz, stb.

2023. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen férfi lehetsz te hogy így gondolkodsz?

Ahogy előttem is írták: szedd össze magad!

2023. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem egy verekedős hülyegyerek akarok lenni. A fő cél sem a box.

De egy valóban lényeges dolog, hogy valami önvédelmi tudása legyen az embernek. Nem egy erőszakos majomgyerekké akarok válni, ahogyan ezt itt sokan állítjátok.

Ha nem is box, akkor minimum mondjuk a krav-maga.

2023. szept. 3. 10:24
 9/20 A kérdező kommentje:

#2 Az időt nem tudom visszapörgetni. Már a 19-et töltöm. Valahol mégiscsak el kell kezdeni edzeni, önvedelmet elsajátítani és egyebek.

Nekem nincs ilyen múltam, de valahol kezdeni kell.

2023. szept. 3. 10:31
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Én elásom a szarunkat a kertbe és ez cinizmus, inkább valóság
2023. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!