Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg én vagyok a hibás?

Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Kedves és segítőkész vagyok ha szükséges. Főként most nem azért voltam kedves mert nyalizni akartam mással, egyszerűen így tartottam logikusabbnak. Csapatban dolgozunk egy programban amiben csak egy ember dolgozhat egyszerre, így megkérdeztem hogy benne lenne és menne neki vagy sem. Elküldtem amit kellett hogy folytassa az ő részét a munkában, majd jópár nap után rákérdeztem hogy áll vele, de még válaszolni se akar. Nem azért mert fel kell mutatnia valamit, egyszerűen ezt csak így lehet csinálni. Tényleg én vagyok a bunkó ezzel?
2023. szept. 3. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, ha nem válaszol semmit, miből gondolod, hogy bunkónak tart?
2023. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel eddig még válaszolt is. Azért ha egy ideje nem, annak oka van.
2023. szept. 3. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kérdezz rá, mi a baja. Egyenesen.
2023. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Igen.
2023. szept. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Csapatban dolgozunk egy programban amiben csak egy ember dolgozhat egyszerre, így megkérdeztem hogy benne lenne és menne neki vagy sem."

Azt felejtetted el leírni, hogy erre ő mit válaszolt. Fontos lenne tudnunk, hogy a hallgatást vetted beleegyezésnek és úgy küldted el neki, hogy semmit sem mondott? Vagy ha válaszolt, mi volt a válasza?

A leírtakból számomra nem derül ki, miért jelenti azt a hallgatás, hogy bunkó vagy. Számomra azt is jelentheti, hogy baleset érte és kórházban van.

2023. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!