Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan képes bárki is játszani...

Csorokorok kérdése:

Hogyan képes bárki is játszani a South Park Stick Of Truth-al?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon undorító játék. Miért vicces ha valaki azt csinálja, amit a vc-n szokott? Esküszöm nem fogom fel, hogy hogyan lehet egy ilyen undorító játékkal játszani, még akkor is ha virtuálisan történik az egész, az illúzió miatt érzem az egészet.
2023. szept. 4. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán. A South Park egy szatíra, sokszor elég erős nyelvezettel és képi világgal. Ez nem mindenkit undorít, természetesen.
2023. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Az egy nagyon jó és vicces játék. Már többször is végigjátszottam.


Persze, humortalan emberek ezt nehezen érthetik.

2023. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szeretem a káromkodást, a perverzkedéssel közepesen vagyok, én magam nem csinálom. De, amikor egy játékban, lehet f*ngani... És hasonlókat. Fúj basszus... Komolyan? Vicces amikor valaki durrant egyet, amikor hallod, hogy felszáll a vc-n a rakéta te röhögsz? Én elmegyek hányni a sarokba.


Szóval nem, nekem ilyen humorom sosem lesz. Bár megértem, ha valakinek ilyen van.

2023. szept. 4. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A postal-ban elővehetted, és pisilni is lehetett. :D
2023. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem mondom meg mit csinálj. Te se mondd meg hogy mit csináljak.
2023. szept. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Hmmm, tisztára úgy beszélsz, mint egy egész Kanadára berágott, zsidó anyuka.🤔🤣
2023. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Hagyd, kérdező, látod, hogy ezek tipikus buta prolik, még azon is röhögnek mint a tejbetök, hogy valaki hugyozik. Ennyiben ki is merül a humorérzékük, csak a pisi/kaki/puki/böfi, ezen tudnak csak nevetni. Pont nekik készült az a prolijáték is.
2023. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
7-es, elég ellentmondásos úgy előadnod a kisujj-eltartós, bölcs és okos hozzászólót, hogy közben prolizol, ami a primitív suttyók jellegzetessége.🤔
2023. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan képes bárki is agyzabáló, minőségtelen, primitív sorozatokat nézni a TV-n, amit itthon többmillióan tesznek?

Hogyan képes bárki is vacak minőségű kaját enni, hozzájárulva egészségének leépüléséhez, amit itthon többmillióan tesznek?

Hogyan képes bárki is 1 percet sem mozogni, ezáltal bebiztosítani soktucatnyi szív és érrendszeri betegséget, emellett morbid módon meghízni, amit itthon többmillióan teszenk?


Mindenre rá lehet aggatni, hogy mennyire probléma, egy South Park játék talán pont nem a legnagyobb gond (sőt..).

2023. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Györffykee válasza:
100%
Valakinek ilyen a humora. Én imádom a South Park-ot és ezzel eggyütt a játékot is és megértem hogy valakinek ez nem tetszik de kb te is ilyen "prolin" fogalmaztad meg ezt a mondatot mint ahogy a játékot leírtad de nem baj, legalább jót röhögtem. És hogyha valaki ezt szereti azt el kell fogadni. Oké, én sem vagyok a leg PC-bb ember de hogyha valaki mondjuk szereti a K-pop zenét amit én pont nem szeretek akkor nem kezdek el anyázni és kiírni gyakori kérdésekre, és szerintem nem csak én vagyok ezzel egyedül, mivel szerencsére nincs tele ilyen kérdésekkel az oldal.
jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!