Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha az osztálytá...

Mit csináljak, ha az osztálytársam tesiórán nem képes szabályosan játszani, és mindíg szivat?

Figyelt kérdés
Néha mikor tesiórán engedi a tanár, hogy játszunk, akkor egy kapura szoktunk focizni, úgy, hogy aki a kapu mellé rúgja, az megy be védeni, addig, ameddig a más nem rúgja mellé. És az egyik osztálytársam folyton játék közben talál ki olyan szabályokat, hogy mindíg én jöjjek ki rosszul. Például ha a labdával kidob valakit a kapus, akkor az megy a kapuba, akit kidobtak. És mikor én vagyok a kapuban, és ő mellérúgja, akkor mindíg megfogja a labdát, és kidob, mikor még ki se jöttem a kapuból, mikor meg lett mondva, hogy azt nem lehet kidobni, aki kapuban volt előzőleg. De olyan is van sokszor, hogy mellérúgja a kapunak, és akkor kitalál valamit mindíg, hogy ez miért nem ért, meg ilyenek. De kb. a játék minden részében ez van, hogy rám fókuszál mindíg, hogy nekem legyen szar, és nagyon megalázó mások előtt. A játék végén bűntetésből szokott lenni olyan, hogy aki a legkevesebb gólt rúgta, az beáll a kapuba, és seggbe kell rúgni (xd), és aki nem találja el, annak is be kell állni a kapuba. Na most ha például én vagyok ebben a helyzetben, akkor ha beállok a kapuba, és várom, hogy rúgjon végre, de mondjuk hátranézek, mert már olyan 10 másodperce nem rúgott, akkor azt látom, hogy 2 méterre odajött mögém és onnan akar megrúgni, mikor kb. 10 méterről kéne rúgnia a labdát. Szerintetek mit lehetne vele tenni? A többiek is látják, hogy egyáltalán nem szabályos amit csinál, de nem merik neki megmondani. Az, hogy nem játszok velük az meg nem megoldás, mert mást nagyon nem tudok egyedül csinálni.
2020. jan. 22. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem tudsz egyedül mit csinálni? Menj el kondizni..
2020. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondjuk vele kéne megbeszélned és a tesitanárral. Mi mit tehetnénk? De írd meg hogy mikorra menjek és beállok a kapuba hogy ne legyen vita
2020. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valszeg te vagy a leggyengébb legbénàbb akivel mindent meg lehet tenni azert spécizett ki magànak.

Légy "futballsztar"tesin, tanulj pàr trükköt utasd meg, es odàig lesznek èrted.

Alakitsd a velemenyt rolad

2020. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, a leggyengébb ott nem én vagyok, van nálam sokkal bénább, én még elfogadhatóan játszom, de mégis engem nézett ki magának.
2020. jan. 23. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szólj a tesi tanárnak és/vagy beszéld meg a gyerekkel.
2020. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!