Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jó,és rossz dolgok...

Milyen jó,és rossz dolgok történtek veletek eddig ebben a 2023-as évben?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Összejöttem a szerelmemmel. Rossz szerencsére nem történt eddig.
2023. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó: Javult a pánikbetegségem.

Rossz: Lett helyette ezer más egészségügyi bajom, és megint öregedtem egy évet, már 27 éves vagyok és még mindig nem volt senkim.

2023. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak rossz,ahogy tavaly
2023. szept. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rossz: a születésnapomon ajánlottak fel egy állást, amit pár nap múlva vissza kellett mondanom; a családi élet nem olyan, mint régen volt; lezártam pár ismeretséget.

Jó: eddig igazán nagyon-nagy katasztrófa-probléma nem történt velem, tehát egy ugyanolyan átlag életet élek, mint évtizedek óta.

2023. szept. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó: 1. teljesült az álmom, hogy egy fehér homokos pálmafás parton legyek 2. egy országos hírportál interjút készített velem

Rossz: nem jött össze a szervezett ausztriai túra kevés jelentkező miatt

2023. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó: másodjára is elnyertem egy remek ösztöndíjat az egyetemen, aminek hála sokat fejlődtem (minden téren), kitűnő lett az előző félévem, egyetemen sokféle dicséretet zsebelhettem be különféle tanároktól. Időben el tudtam kezdeni a gyakorlatom, valamint az egész életemen át kísérő szorongásom is hihetetlenül sokat javult.


Rossz: az egyik tárgyam teljesen szétstresszelt, és akörül volt még egy igazán nagy igazságtalanság, bár a végén én jöttem ki belőle jól. Végig veszekedtük a szüleimmel a nyár nagyját, ugyanebben az időszakban még többet stresszeltem, mert nem ment olyan gördülékenyen a gyakorlati hely keresése. Finoman szólva. A barátaimmal idén keményen 1x sikerült találkoznunk. A gyakorlatom miatt, munkanapokon, szó szerint munkán kívül nincsen időm és/vagy energiám semmire sem, és ez egyre jobban megvisel mentálisan.

2023. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!