Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legörültebb dolog...

Mi volt a legörültebb dolog amit csináltatok az életben?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Megházasodtam.
2023. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmentünk nyaralni a haverokkal. Részegen összevesztünk egy páran, aztán el akartam jönni onnan. Hogy hova akartam menni, azt nem tudom. Emeletes faház volt, magasföldszint plusz 2 emelet. Nem akartak kiengedni, fent voltam a legfelső szinten és kiugrottam az erkélyről. Meglepő, de nem tört el semmim csak feldagadt a bokám, meg bicegtem 2 hétig.
2023. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1:)))
2023. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Ilyenről nem tudok.

Nem vagyok képes különbséget tenni az őrült és a normális dolgok között. Úgyhogy ha van is, én nem tudok róla, mindent természetesnek veszek.

2023. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy rakat veszelybe kerultem.

Pl kimentem külföldre egy állásajánlat miatt egyedul, kiderült hogy valójában pr.stit keresnek hazajöttem ugyan, de simán bedrogizhattak kenyszeríthettek is volna, semmit nem tudtam volna ugyse csinálni.


Aztán olyan is volt hogy külföldön amkkor megszunt a munkahelyem, mig nem találok másikat, szoba álltam majdnem idegenekkel akik adtak szállást mig másikat keresek, azok is simán azt tehettek volna velem amit akarnak.


Elveszett árvaként vagyok kint csak a szerencsén mult számtalan esetben hogy nem adtak már el, nem erőszakoltak meg, nem öltek még meg.


Volt olyan munkahelyem is kint ahol még az utleveleket is elvették tölünk es nem akartak kifizetni sem.


Visszatekintve azokra az időszakokra mikor en munkát kerestem teljesen vedtelen és egyedül nőként, számtalanszor voltam veszélyben.

2023. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
76%

5. Ez durva, csoda hogy megvannak a szerveid :O


Nekem amúgy semmi ilyesmi nem volt, csak olvasni jöttem :D

2023. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Megszülettem, ráadásul pont ebbe az országba... 🙄
2023. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!