Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legőrültebb dolog...

Mi volt a legőrültebb dolog amit részegen csináltál?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 04:56
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Részegen lehànyva aludtam az utcàn egy padon.

De nem emlékszem rá

2022. dec. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Egy temetőben, a nagypapám sírján ülve (nem ismertük egymást, 8 évvel a születésem előtt meghalt) éjnek évadján már nem szomjasan ledöntöttem a torkomon két és fél üvegcsényi Rivotrilt, majd leöblítettem pár liter sörrel.

Párom, aki látta, hogy még hajnalban sem megyek haza, értesítette a rendőrséget. Tudta, hova mentem, mert előtte elmondtam neki. A "poén", hogy megtehette volna, hogy ott hagy megrohadni, hiszen épp amiatt keseregtem, hogy a szeretőm elhagyott (és ezt a párom is tudta). Pontosabban ez csak pont volt az i-re, már régóta tele volt a f...om mindennel.

A rendőrök megtaláltak, ott feküdtem valahol a temetőben csont részegen és benyugtatózva, már inkább holtan, mint élve (legalább nem kellett volna messzire vinniük).

Hogy mi történt ezután, arra egyáltalán nem emlékszem. Párom elmondása szerint először a helyi kórházba vittek, ahol kimosták a gyomrom, majd leszíjazva átszállítottak egy 50 km-rel arrébb lévő elmegyógyintézetbe. Én már ott tértem magamhoz másnap délután, egy baromi nagy katéterrel a... igen, ott! Fogalmam sem volt, hol vagyok és mi történt, aztán lassan elkezdtek derengeni az előző napi este emlékei.

Egy hetet töltöttem bent (tulajdonképpen egyáltalán nem is éreztem rosszul magam, mert nem csak totál defektes emberek voltak bent, hanem tök jó arcok is), aztán kiengedtek.

Ez négy éve történt, 2018 nyarán, szerencsére pozitív lett az utóélet. A munkahelyemre tárt karokkal vártak vissza (azóta is ott dolgozom), és párommal is még mindig együtt vagyunk.

Persze a jóféle alkoholt azóta sem vetem meg! 🥰

2022. dec. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
hát pl megzabáltam egy templomot
2022. dec. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

#2 Ez aztán történet.


#3 Bartos már megelőzött téged.

2022. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#3 Úgybizony dá, a Möstert senki ne merje kétségbe vonni. Plő! Amúgy nekem talán az volt a legdurvább, amikor többnapi ivászat után elővettem (azt, igen, azt) a díszes társaság előtt, mert valaki poénból provokált erre, én pedig komolyan vettem. XD
2022. dec. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Részegen szokáson gyűjtögetni az útközben fellelhető cuccokat, pl. buszról a menetrendtábla, közlekedési táblák, közműhálózatot éppen építő markoló kanala, üvegszálas kábel...
2022. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lucifer-666 ***** válasza:
0%
Hánytam az utcán. Ennél őrültebb nem volt.
2022. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Összetörtem egy 280.000 vp-t
2022. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nagyon nagy sztorim nincs. Annyi, hogy összepisiltem magam. Éreztem hogy kell, teljesen tiszta volt a tudatom, de valahogy úgy voltam vele, hogy nem érdekel, el(be)engedem akkor ott és úgy ahogy épp vagyok. De gondolom ilyen sokakkal megesett már.
2022. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!