Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik mbti típus?

Melyik mbti típus?

Figyelt kérdés
Introvertált, kedves, őszinte, rendszerezett, realista, kissé művészi, önbizalomhiányos, nem túl jók a szociális készségei, nőies
2023. szept. 10. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

ISFJ talán?


Ezt találtam róla a neten:


Ebben az esetben olyan introvertált vagy, (I) aki realistaként gyűjt és értelmez minden külvilágból érkező információt (S), nagyobb valószínűséggel veszed számításba az elvi hátteret egy döntéshozatalaidban, minthogy empátia nélkül hozz döntést (F), illetve tervezőként valószínűleg jobban preferálod előre kitalálni a teendőidet (vagy pl. megtervezni utazásaidat), mintsem hogy tervek nélkül vágj bele a mindennapjaidba (J).


Szerintem ez eléggé passzol rá, bár nem minden pontot említ, amit írtál.

2023. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem TDI hibrid V16 4 turbós.
2023. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rám pl ISFJként nem illene. Jók a szoc.készségeim (a magas Fe miatt) és művészi sem vagyok. De ezen kívül minden stimmel. Lehet altípus, vagy az önbizalom hiány miatt nem jó a szockészséged sem. Vagy csak azt hiszed, hogy nem jó?


Mindenesetre én egyetértek 1essel. Nem húzható rá mindenki a leírt sztereotípia.

2023. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

IPTDSJK

Modernizált marha

2023. szept. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!