Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért történik velem?

Ez miért történik velem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenhol kb kinéznek az emberek, de tényleg. Nagyon zavaró, hogy bámulnak, van mikor röhögnek (ilyen tizenéves gyerekek), múltkor pl beszóltak, hogy "dik de csúnya" stb. Pedig mindig igényesen felöltözök. Annyi hogy hosszú hajam van fiú létemre, de szerintem ez nem egy olyan nagy dolog, hogy ezért nézzenek. A középkorú elhízott creepeket nem nézik így ki mint engem, de pl külföldön ezt egyáltalán nem tapasztaltam. Át kellene vennem a társadalmilag jobban elfogadott stílust és próbáljak beilleszkedni?

2023. szept. 12. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Nem kellene rózsaszínre festett hajjal, tűsarkúban, miniszoknyában flangálnod férfi létedre.
2023. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Küldesz képet?

A páromnak is hosszú haja van, de jól áll neki, nekem tetszik.

2023. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
Randa lehetsz és még hosszú hajad is van, mégis min csodálkozol?
2023. szept. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És valóban csúnya vagy? Vagy csak mások látnak annak téged?🤔
2023. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!