Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik mindez...?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindez...? Miért nem kellek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés

Miért történik ez?

Miért van az, ha ráírok egy lányra, egyből tilt. 3 éve ez megy, 2 kivétellel. Ha ráírok valakire instán, messen,tiktokon, akkor össz. egy sziát írok, és pár percre, órára, napra, vagy hétre rá letilt a lány, ha egyáltalán visszaír. Illetve ez átvihető személyes ismerkedésbe is. Ha odamegyek az utcán, vagy egy szórakozóhelyen, esetleg egy kocsmában, vagy egy bulin egy lányhoz, egyből elküld... "van barátom", "nem ismerkedem", vagy egyszerűen elsétál onnan, vagy nem mond semmit, de nem néz rám, levegőnek vesz. Állítólag nem vagyok ronda, emellett intelligensnek vallom magam, rendesen közeledem, írok, pénzem is van, ettől független egyetlenegy lány sem áll velem szóba... Mégis miért? Jó lenne megkapni a kérdésemre a választ. 3 éve keresem a párom, hosszú távban gondolkodok, és fiatal vagyok. 2 rövidebb kapcsolatom volt (4,5 hónap, 0,5 hónap), de ezen kívül semmi. Azt mondják kedves, vicces vagyok, és még a külsőm sem annyira rossz. Ízlésem is van a divathoz, legalábbis úgy érzem. Nem vagyok túl feszült, sem laza. Nem túl magasak az igényeim sem, össz. annyi, hogy nálam dagibb, magasabb ne legyen, tudja értékelni a dolgokat, és képes legyen szeretni. Győr, s környékének 30 km-es körzetében lakjon, illetve 14-18 között legyen (mivel 16 vagyok), mégis kezdem úgy érezni, hogy már nincs esélyem arra, hogy újból boldog legyek. Többszázan visszautasítottak. Próbáltam Tindert, Winket, AnoTalkot, Facebookos ismerkedős csopik tucatját, instás ismerkedős oldalak tucatját, mégsem járok sikerrel. Mi lehet az oka...? Nem segít a helyzetemen az sem, hogy kapcsolatfüggő vagyok, így képtelen vagyok boldog lenni anélkül, hogy boldoggá tehessek egy lányt. Remélem nem fogok tátott szájjal a faszerdőbe futni a kérdés miatt, és nem fognak a rosszakaróim rátalálni, és felhasználni ellenem, mert az mindkét oldalnak cringe lenne. Ha esetleg valakinek lenne bármi tanácsa, ötlete arra, hogy hogyan, vagy hol, esetleg mikor, vagy mivel lenne több esélyem megtalálni a párom, az kisegíthetne egy válasszal. Előre is köszi :3



2021. márc. 21. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne keresd megszállottan életed párját. Majd megtalálof akkor, amikor nem számítasz rá.

Az, hogy rögtön letilzanak, meg elfordulnak, lehet, hogy például a kisugárzás miatt van. Oké, hogy jól öltözködsz, vicces vagy meg ilyenek, de ha egy lány nem lát szimpatikusnak, akkor nehezen fogod megváltoztatni a véleményét.

Ezenkívül csak 16 éves vagy, 13 éves korod óta keresed a hosszútávú kapcsolatot.

A kapcsolatfüggőségen pedig valahogy tedd túl magad, mert lehet, hogy emiatt egy kicsit nyomulós is lehetsz, ami szintén nem fog tetszeni a lányoknak.

2021. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Na vajon... Jobb is így!
2021. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagy, bőven ráérsz. Oda valósi vagyok, ahova te, nekem 18 évesen lett először barátnőm :)
2021. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
mert mindegyiknek olyan pali kell akik szépen néznek ki fotókon .
2021. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát kezdjük azzal hogy ne ,,ráírj" hanem élőben ismerkedj, menj el egy szórakozó helyre stb. tudom hogy vírus idején nem lehet megoldani csak egy alapötlet
2021. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem csak 17/f vagyok basszus.


Számíts arra,hogy ennyi idősen ugyanez lesz,mint velem.De azt is nézd én 18 leszek augusztusban,ilyenkor az ilyen 14-15 éves lányokat fogod érdekelni,de szerintem lehet most is.Velünk egykorúaknál esélyünk kb egyenlő a semmivel.Azokat haggyad is.


Az ilyen 14-15 éveseknek elég,ha annyit mondasz,hogy jól nézel ki már leveszed a lábáról,viszont önteltek,semmit nem hajlandóak beletenni egy kapcsolatba,neked kellesz csinálni mindent,pláne,ha távkapcsolat. Na akkor 100% neked kell majd pl utaznod,hogy találkozzatok,mert a lány bizony Isten nem lesz hajlandó még akkor sem,ha csak ő tud.


Ja meg AnoTalkot felejtsd el,ott csak idióták vannak,tapasztalatból mondom. Ha akad is valami normális az is messze lesz tőled.


Én az ilyen IBFF keresőkben bízok,szerintem tedd ezt te is,mert a jelenlegi helyzetben máshol nem nagyon tudsz ismerkedni.De ahhoz tényleg türelem kel,ha kell várj 1 évet,mert haveromnak is onnan lett kapcsolata,és az is 1 év volt mire összejött neki.Most én is ott próbálkozok,de nem jön össze senkivel sem,mivel vagy messze van,nem érdeklem őt vagy mindkettő.


De emellett 0-24-ben arról papolnak,hogy ők nem kellenek senkinek sem és,hogy vágynak egy aranyos megértő srácra meg,hogy a lányok másfajta fiúkat is szeretik nem csak a rossz fiúkat,aha na hát hogyne,a hozzánk hasonlók ezért vannak végülis ilyen helyzetben. :D

2021. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!