Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon mennyi a...

Magyarországon mennyi a minimum nettó órabéretek? Szereted a munkádat? Milyen munkát végezel? Vidéken vagy városban dolgozol? Napi hány órát dolgozol? Havi szinten hány napot dolgozol? Az ország melyik területén melózol?

Figyelt kérdés
Mennyi idős vagy?

2023. szept. 13. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2900ft az órabérem, hétfőtől péntekig dolgozom 8 órában, azaz heti 40 órát Pécsett egy multicégnél. Most vagyok pályakezdő, 23 éves, így nyilván az SZJA mentesség is hozzádob a bérhez még egy ideig. Egyelőre szeretem, amit csinálok, mert új és kihívás, de már most látom, hogy nem innen fogok nyugdíjba menni.
2023. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs órabérem, napidíjam van, nettó 40e kamionsofőrként. Egy kisvárosi cégnél dolgozom havi 20-22 napot, a munkaidőm pedig 0-13 lehet naponta ( igen ha egész nap csak várok,hétvége van ,stb akkor is jár rá a pénz)
2023. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Siralmas, de Budapesten ennél jobbat nem találok! 24 éves vagyok, kereskedelemben dolgozom, 1650ft az órabérem az szja mentességgel együtt.

Fémipari szakmám van, évek óta elakarok helyezkedni vele, de rosszabbul keresnék mint most. A jobban fizető helyekről nem szólnak vissza.

Rengeteg féle helyen és munkakörben dolgoztam, most is folyamatosan bújom az álláshirdetéseket, de 1500Ft-os órabérnél többet nem igazán akarnak fizetni sokszor, és mellé nincs semmi cafeteria, pluszban minimálbéres bejelentést adnának. :D

2023. szept. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kőműves vagyok. Nincs fix órabérem, havi 600-700 ezer mindig összejön a költségek levonása után. Általában napi 8-9 órát, hétvégéim szabadak, tehát havi 20 nap kb. Bp aglomeráció.
2023. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz, de még így is jó, nem akarok többet keresni, mert véleményem szerint csak az olyan munkakörökre adnak 400 felett, amik kicsinálják vagy egészségileg vagy lelkileg az embert.
2023. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!