Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit vártok a következő évtől?

Mit vártok a következő évtől?

Figyelt kérdés
Még néhány hónap hátra van ebből az évből tudom, de ahogy telik az idő ripsz ropsz és itt a következő év.
2023. szept. 16. 23:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
Még ennek az évnek sincs vége, te már a következő éven gondolkozol.
2023. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2023. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2023. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem sok jót. Komoly béremelés egyre kevésbé valószínű magasabb szintű vállalati folyamatok miatt, így erősen lehet agonizálni majd megint azon, hogyan tovább. Mivel kvázi bejelentették, hogy gyerek nélkül még jobban szét fog sz/patni az állam, ellenben lesz csok plusz, így az építőipar is az én igényeimmel ellentétesen fog alakulni valószínűleg
2023. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Sok változást mindenképp, és csak remélni tudom, hogy azokból is a pozitív lesz túlsúlyban. Elég eseménydús évnek ígérkezik, nem is minden pontját várom túlzottan, de tényleg remélem, hogy végre jobb lesz, mint az előzőek voltak.
2023. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#12 [link]
2023. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!