Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit vártok majd a következő...

Mit vártok majd a következő GTA résztől?

Figyelt kérdés
Én még nagyobb játékteret, remélhetőleg több olyan épületet, ahová be lehetne menni, még szebb grafikát, és visszahozhatnák a San Andreasból ismert kondizási lehetőséget is, meg akár a randizást is, de ezek már csak apróságok lennének. Azt se bánnám, ha tényleg újra Vice City, avagy Miami lenne a helyszín, mert biztos vagyok benne, hogy nagyon jó élmény lenne újra ott lenni részletes grafikai környezet kíséretében.

2023. febr. 6. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Kocsikon legyen márkajelzés
2023. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Luciát és Vice City-t. ❤️
2023. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a bejárható terület lehetne nagyobb, meg én örülnék ha hajóval vagy repülővel el lehetne jutni távolabbi városokba mondjuk Los Santosból Liberty citybe, esetleg lenne pár kisebb sziget is ahol szintén lenne valami élet, de 1-2 lakatlan sziget is elég nagy feelinget tudna adni meg újdonságot hogy mondjuk az egyik lakatlan szigeten is lenne pár feladat például.


Meg én amit hiányolok az az hogy nincs üzemanyag fogyás az autóba, meg részletesebb tuningolási lehetőséget elvárnék a játéktól hogy mi magunk is tudjuk szerelgetni az autót, ezt azt kicserélni, meg egy jármű lopás se legyen túlzottan egyszerű, hanem kicsit megkelljen dolgozni érte, nem úgy mint a valóságban hanem jóval egyszerűbben de egy autó feltöréséhez is mi dönthessük el hogy miként akarjuk, mondjuk beverni az ablakot, vagy a zárat megbuherálni stb... Meg persze a játékban lehetnének gördeszkák, rollerek meg hasonlók, esetleg felfújható matrac a vizben például, vagy tutajépítési lehetőség.

2023. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
jó sok játékidőt. hosszabb főszálat, több mellékküldetést és gyüjtögetést mint amit az 5 tudott nyujtani.
2023. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az már kiderült, hogy Vice City-be fog játszódni. Esetleg kisebb - nagyobb változtatásokkal. Ne legyen monoton a játékmenet. Lehetne női karakter.
2023. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5: Lesz női karakter.
2023. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, nekem már az 5. rész nem jött be, de lehet, hogy csak öregszem. Nekem már túl komolytalan volt, kicsit lehetne realisztikusabb és ezáltal nehezebb a játék, illetve lehetne erősebb az AI. Én valami olyat várnék inkább, mint a GTA IV volt, de erre nem sok az esély.
2023. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lett a kedvencem a GTA V. Előbb játszanám újra a régebbi részeket.
2023. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én megelégszek annyival hogy végre valami friss GTA.
2023. febr. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 ezzel abszolút egyetértek, a GTA 5 inkább technológia szintjén volt nagyon jó, meg úgy általánosságban játékélményben, de egyébként a felére se emlékszem, nem úgy, mint a SA-ra vagy Vice Cityre.
2023. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!