Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak egy kis alkohol...

Miért csak egy kis alkohol után tudok olyan lenni mint más józanon?

Figyelt kérdés

Egy ideje már nem piálok. Akkor se az a de nagyon berúgtam dolog volt csak az a kis ellazító szintig.

Más józanon olyan mint én akkor amikor erre a szintre kerültem. Csak nem értem, hogy miért nem tudok ugyan ilyen lenni ital nélkül.

Ha azon a szinten voltam csak úgy jött magától, hogy mire mit mondjak/írjak. Most teljesen józanon pedig nem tudom úgy lereagálni. A poénok csak úgy ömlenek akkor belőlem amin mindenki nevet. Csajozni is mindig csak úgy tudtam, ha ezen a szinten voltam.

Nem tudom hogy mit kellene csinálnom, hogy ugyanilyen tudjak lenni józanon. Tudom, hogy az ital oldja a gátlásokat de valahogy nem tudom elképzelni, hogy ugyanezt elérjem józanon… Az italhoz pedig nem szeretnék újra hozzányúlni.


2023. szept. 20. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mert introvertált vagy
2023. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Mert az alkohol oldja a szorongást.

Mindenkinek van egy alapszemélyisége, amin max csak görcsösen tud változtatni. Járj társaságba többet, csinálj magadnak ilyenkor kis feladatokat, pl. odamész ismerkedni x emberhez stb. De ha nem jól érzed így magad józanon, akkor az csak növeli a szorongást szerintem. Ördögi kör.

2023. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Ne görcsölj rá ha beszélgetsz valakivel.

Józanon is lehet laza,poénosnak lenni. :)

Add önmagad.

Akinek jó,jó, akinek nem, így járt.

2023. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Az alkohol GABA szint növelő, ami egy gátló neurotranszmitter az agyban, így szorongásod csökken.
2023. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Ja, és függő lesz, és a kocsmában fogja tölteni élete nagy részét, a többi alkoholista közt.

Gyönyörű jövőkép.

Akkor inkább maradjon unalmas.

2023. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó neked. Én csak nagy alkohol mennyiség után tudok olyan lenni mint más józanul. Viszont nagyon szűk a keresztmetszet azt illetően, hogy fogok e szégyenkezni utána. Akár azért is ha egy picit közvetlenebb voltam, mint általában.
2023. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!