Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopaták belső monológja/n...

Pszichopaták belső monológja/narrációja milyen?

Figyelt kérdés

A hang ami az ember gondolatait mondja a fejében. Mivel csak magukkal törődnek és mindenki mást lenéznek (és eszköznek tekintenek) ezért gondolom becsmérlő lehet és önző. Például:


Ha valaki feltartja a sorban: Takarodj. Tűnj az utamból.

Ha valaki feldühíti: Dögölnél meg. Szakadt volna anyádba a fejed.

Ha valaki keresztbe tesz neki és bosszút fogad: Na majd meglátod.



Van ilyen belső monológjuk?

Ha igen akkor milyen gondolataik vannak másokról és a külvilágról?


Nyilván ahhoz, hogy a külvilág felé fenntartsák a látszatot gondolom nem engedik csakúgy szabadon amit valójában gondolnak.



2023. szept. 21. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Anyám pszichopata tőle mind elhangzottak már ezek amiket írtál, de csak szigorúan belső környezetben.
2023. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek inkább tipikus idegállapot gondolatok. A pszichopata ennél jóval érzelemmentesebb. Bár a hülyék nagyon is frusztrálják őket, de nem így, meg nem ennyire. Ezek inkább az általad is hashtagként megjelölt antiszociálisra passzolnának jobban.

Sok pszichopata szerintem intelligens és valószínűleg nagyon jól szórakoznak az embereken magukban. Mivel nagyon jól átlátják, meg akár profin manipulálják is őket.

2023. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Rossz az ismereted a pszichopatákról. A föld tudományának mai álláspontja is, ezért ezt nem róvom fel neked.

Az átlagos pszichopata nagyon sokrétű, én pedig nem vagyok benne, a sajátomat viszont nem akarom mondani szóval...

Kéne tudnom helyzetet. Másokról? Sokféle, ellentétes is. Milyen helyzetben.

Általában ilyen lehet a 3 amit felvázoltál és foglalkoztatja őket:


Ha valaki feltartja a sorban: Ne gátolj! Szűnj meg innen. Menj el innen.


Ha valaki feldühíti: Vedd már észre ezt és ezt! Fogjad fel ezt és ezt. Ne csináld már azt és azt. Megmutatom én!


Szóval ebben a 2ben kb ugyanaz, mint egy nem pszichopata átlag ember.


Ha valaki keresztbe tesz neki és bosszút fogad: El foglak pusztítani. Kínná teszem az életedet. Minden leckét ezerszeresen megtanulsz, ami kárt okoztál.


Itt van egy erős eltérés. Láthatod is. Amiket te írtál és én. Az első kettő írásunk kb ugyanaz. A harmadik teljesen más. Nem dögölj meg, majd meglátod. Egy pszichopata nem ilyen illékony, gyengéd, változó, hirtelen. Mi inkább legmélyebb pontunkba ereszkedünk és életünk egyik céljának választjuk, hogy megleckéztessünk valakit, annak teljességében sőt maximálisságában. A belső monológ nem "na majd meglátod", hanem "mindent meg fogsz bánni, mindent meg fogsz érteni, mindent visszakapsz majd ezerszeresen". Remélem érződik a kettő közt a felfoghatatlan nagy ugrás a komolyságban és elhatározottságban. Ezért nem érdemes a pszichopatákkal kezdeni, ezért "veszélyes", mert nem egy kisgyerek, mint az átlag ember, aki hisztizik 2 hétig aztán szevasz, hanem 3 év után kezdődik csak el a terve, ami 2 évig fog tartani és tönkre teszi az életedet, mert akkor 5 évvel előtte tettél valamit, ami szerinte nem fér bele.

2023. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A pszihopata nem egy aggreszív dühös ember, hanem érzelemmentes, aki az embereket praktikusan, érzelemmentesen, tárgyként kezeli. Nem akar kifejezetten ártani, csak az érzelemmentes kezelés közben, az emberek testileg lelkileg sérülhetnek.
2023. szept. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy árt ezzel a belső monológgal, csak kifejezi azt, hogy mennyire lenéz mindenkit maga körül. Nárcisztikus és tárgyiasít másokat.
2023. szept. 28. 08:34
 6/7 Pintér Művek válasza:
0%

Kedves Pintér Zoltán.

Belső narrációjuk rendkívül egyszerű, mivel nincs valószínűleg:)

2023. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"3 év után kezdődik csak el a terve, ami 2 évig fog tartani és tönkre teszi az életedet, mert akkor 5 évvel előtte tettél valamit, ami szerinte nem fér bele"


Nekem volt egy olyan ismerosom, akit igy szivatott egy rejtelyes alak, sok ev tavlatabol... kamu tarskereso profilrol tokeletesen elhitette vele, hogy megtalalta a nagy O-t es aztan szamtalanszor bolondot is csinalt az aldozatbol. Aki tobbszor elment a megbeszelt talalka helyekre es senkit nem talalt. Ez az ismerosom tortenetesen szerintem is megerdemelte, de azert sajnaltam kicsit, mert nagy lelki torest okozott nala, sirt is a kamu profil miatt. Szoval tudom, o min ment keresztul, es hogy pontosan tudta a rejtelyes alak, hogy milyen szalakat rangasson nala, hogy ilyen allapotba tegye..

2023. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!