Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, fordított logika...

Mi az, fordított logika működik többeknél? Mégis miért lettek lepontozva ezek a hozzászólások?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1241237..

Ráadásul nem is kevesen pontozták le.



2023. szept. 24. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Itt nagyon sokszor lepontoznak teljesen korrekt válaszokat is, nincs sok értelme %-kat nézegetni.
2023. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bele olvas egy sort és nem tetszik neki, vagy a saját pontját szeretné ha magas lenne. Rossz indult, bunkóság, stb. Bármi meglehet. Én is tapasztaltam, hogy teljesen korrekt választ lepontoznak.
2023. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fáj a fejem az őrültektől... kerülnöm kell az értelem-hiányosokat. De itt is megjelennek az értelem-hiányos gyilkosok... A titeket lepontozókra gondolok.

Köszönöm nektek a válaszokat! Azonban eltávolítom az értesítéseket ehhez a kérdéshez, nehogy egyik gyagya megszólaljon és negatív hatással legyen rám. Minden jót nektek!

2023. szept. 24. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Benne vagyok főzős csoportokban, mert ötleteket keresek, hogy ne ugyanazt az öt kaját egyem folyamatosan. Emberek képesek vérre menni egymással azon, hogy mennyi paradicsomot kell rakni a raguba. Egyszerűen nem értem, nekem is van egy ízlésem, én pl. nem szeretem az édes dolgokat, eszembe nem jutna bárkibe is belekötni, aki mondjuk cukrozza a kávéját, vagy megoszt egy süteményreceptet.

Itt is ez van szerintem, nem egyezik a véleménye a válaszolóéval, aztán hiába hasznos a válasz - mert korrekt, a kérdésre válaszolt, stb., lepontozza, mert nehogy már el kelljen fogadni bármit, ami kicsit is kibillenti a saját buborékjából. Nemrég megszaporodtak a kérdések, ahol valaki sírt, hogy undorító meleg van. Kérdés nem volt, csak összegyűltek, akik panaszkodni akartak az időjárás miatt, és beszarsz, de lepontoztak mindenkit, aki fázósabb, vagy csak simán nem zavarta a meleg idő.

2023. szept. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van pár tag, aki sportot űz a lepontozásból.

Tavaly, vagy az előtt, egy 80%-on álló profillal vitték ezt, idén meg több 75%-on lévővel, a belinkelt kérdésnél is mindenhol van min. egy piros 75%.

Van, aki ezt azért teszi, hogy más lehúzzon, de olyan is akad bőven, aki el sem olvassa a választ, csak látja, hogy pirosban van a %, ezért ő is olyant nyom.

Azokról nem is beszélve, akik "egyetértek - nem értek egyet" gombként használják, nem pedig úgy, ahogy kéne..

2023. okt. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!