Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már úgy ráeszméltél...

Volt már úgy ráeszméltél valaki(k) aki(k)ben bíztál, aki(ke)t szerettél a hátad mögött kibeszélt(ek) gúnyolódtak rajtad? Milyen érzés volt és hogy reagáltad ezt le?

Figyelt kérdés
Lehet ilyen barát, családtag, esetleg kollegák
2023. szept. 24. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Volt és van.

Nem érdekel. Nem az én problémám.

A magánéletemről ezért egyiknek se beszélek.

2023. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Volt. Én utána megtartottam a két lépést az illetővel. Az is igaz, hogy ezt könnyen megtettem, mert már 20 éves szabadúszóként dolgozom, tehát munkatársaim nincsenek. Egy barátnőm volt (azt hittem, hogy az, lényegében férjem legjobb barátjának a felesége), őt pedig nem keresem következetesen 3 éve (pont jól jött a covid is, hogy laposodjon a kapcsolat).

Szóval kiírom az életemből, hát így valahogy.

2023. szept. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Volt mar ilyen. Mikor meg ele alltam hogy hallom gondod van, nekem mondjad.. akkor meg csond lett. Az ilyenen csak nevetni tudok
2023. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Volt. Nem tartom velük a kapcsolatot.
2023. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!