Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni azzal a...

Mit lehet kezdeni azzal a kettős érzéssel, hogy bárcsak soha nem ismertem volna meg az exem, viszont akkor a közös gyerekeink sem születtek volna meg? Ilyenkor mindig olyan rossz érzés fog el, mintha a gyerekeim megszületését szeretném semmissé tenni

Figyelt kérdés
2023. aug. 22. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Feldolgozni. Támogató, segítő kapcsolat(ok)ban beszélni az érzéseidről.
2023. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Anyaként megbuktál...
2023. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyerek és az ex ugyanazon személy?
2023. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: Nyilván nem, de ha azt kívánom, hogy bárcsak meg sem ismerkedtünk volna, akkor egyből az is eszembe jut, hogy akkor viszont a gyerekeink sem születnek meg. És ilyenkor mindig elfog ez a nyomasztó, rossz érzes, hogy közvetett módon így olyan, mintha a gyerekeim megszületését is bánnám, pedig nem. Ha így értetted a kérdést...
2023. aug. 23. 08:33
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Úgy értettem a kérdést, hogy két külön személy... Utálod a főbérlőt, de kedves a postás, mit bánsz?
2023. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért ezt a hasonlatot nem lehet az én esetemben alkalmazni. A főbérlő és a postás egymástól függetlenül is léteznek. Remélem érthető így, hogy értem...
2023. aug. 23. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Nem ismernéd a portást, ha nem költöztél volna a főbérlőhöz...
2023. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennem is pár héttel ezelőtt.Elgondolkoztam azon, hogy mit tennék másként, ha visszamehetnék az időben.Arra jutottam, hogy bármi is történt velem, egyik esemény vezetett a másikhoz, ezért lehetnek most gyerekeim, unokáim.Úgyhogy semmit sem változtatnék meg, legfeljebb néhány kisiklást elkerülnék. Ugyanúgy a volt férjemet választanám, mert csak tőle születnének meg ugyanezek a gyerekek.
2023. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8: Örülök a válaszodnak! Nem annak, hogy hasonló problémáid vannak, voltak, hanem, hogy ezek szerint más is hasonlóképpen látja ezt a dolgot.

Én még nem tudom nyugodt szívvel azt mondani, hogy ugyanúgy a volt férjemet választanám, mert minden idegszálam tiltakozik ez ellen.

2023. aug. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!