Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek a telet?

Szeretitek a telet?

Figyelt kérdés
Vagy ha tehetnétek, akkor szívetek szerint átugranátok?
2023. szept. 24. 21:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%
a havasat igen, de nem túl hideg.
2023. szept. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
23%

Imádom!

Annál jobb érzés nincs is,amikor szakadó havasesőben csúszkál az ember térdig feázott ruhában délután 5-kor vak sötétben fűtésszámlát fizetni a posta felé.

2023. szept. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
A telet szeretem, hideggel, ropogó hóval. Ami évek óta van, az nem igazi tél, csak hosszú ősz.
2023. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%

a tél nekem olyan, mint amikor becuccol hozzád a külföldről visszatérő rég nem látott haverod: az első egy-két hétben tökre örültök egymásnak, aztán rájössz, hogy annyira nagyon azért mégsem kedveled, hamarosan meg már csak azt várod, hogy mikor fog végre elhúzni.

szóval vannak benne dolgok, amiket szeretek, de jobban viselném, ha 3 hónap helyett csak 1 hónapig tartana.

2023. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
12%
ja és nekem semmi bajom a mostani enyhe telekkel, engem olyan nagyon nem szomorít el, hogy nem nehezítik a napjaimat hó, jég, és cúdar fagyok
2023. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%
Imádtam, amíg létezett. Nekem a tél havas és fagyos, nem ez a gusztustalan langyos aszály (és összesen egy hétnyi locs-pocs), amit az utóbbi bő évtizedben kaptunk "tél" álnéven. A természetnek és a mezőgazdaságnak egyaránt kell a lassan olvadó hótakaró, a növényeknek is hatalmas szükségük lenne a valódi pihenőidőszakra, és a kártevő rovaroknak is meg kell dögleniük telente.
2023. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
28%
Továbbtekerném, mint az egykori kazettákat. :D
2023. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
Utálom! Remélem eltűnik mint évszak és lesz egy rövid ősz és forró hosszú nyár. A mostani szeptemberi idő tökéletes egy ideig, de ennél utána forróbb időre vágyom a nyári hónapok alatt, a 25-30 fok akkor már kevés.
2023. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi fehér tél már hiányzik. A hideget viszont nem szeretem, szóval összességében mindig úgy telnek nálam a telek, hogy nagyon várom a tavaszt.
2023. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért haszontalan az a válasz, ami azt fejezi ki, hogy utálja az ember a telet? Kötelező szeretni?


Én írtam, hogy továbbtekerném, mint a kazettás magnót. A télre írtam, azaz releváns a kérdéshez. Nem a naposcsibe árfolyamot írtam be mongol Tugrik pénznemben, hanem a téllel kapcsolatosan.


Amúgy a telet én úgy tudnám szeretni, hogy teszem fel december tizenvalahanyadika vagy huszadika körül elmennék egy olyan helyre, ahol nagy a hó, csillog, mint a Swarowski kristály a napsütésben, megmarad a hó, süt a nap és egy terméső és rönkből épült házban töltöm az ünnepeket úgy vízkeresztig vörösbort kortyolgatva és karácsonyozva a csajommal. Na ez így fasza lenne. De az, hogy borús az idő, latyak, sár van és így is menni kell dolgozni, hát ez a feeling nem tudom, kinek jó?

2023. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!