Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Konkrétan milyen képzés vagy...

Konkrétan milyen képzés vagy nem tudom mi által lesz valaki ilyen "gyökér főnök"?

Figyelt kérdés

Nem viccelek, nem akartam elhinni amikor megnéztem, de az egyik főnököm konkrétan 1:1-ben ugyan az amit ez a fickó előad.


Konkrétan hogy nevelik ki ezeket agy hogy oktatják hogy ilyen gyökérül kell viselkedni?


https://www.youtube.com/watch?v=S4jNqeeDod4


2023. szept. 26. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Jellem kérdése.Sok ember visszaél a hatalmával,így vagy úgy.Ha az ilyen jeleneteket csak néha adja elő egy főnök mert épp káosz van,lazsál mindenki,és erre paprikás lesz,az rendben van.Ha mindennapos,vagy heti többszöri,akkor ott neki is el kell gondolkodnia,hogy mit csinál rosszul.
2023. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az hogy hetente vagy mindennapos, ő kb szerintem csak így tud megnyilvánulni.
2023. szept. 27. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor valami mentális problémája van,és nem alkalmas főnöknek.
2023. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!