Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az első benyomás/vélemény...

Mi az első benyomás/vélemény az olyan emberekről, akiknek tökéletes a fogsoruk?

Figyelt kérdés

Akiknek minden foguk teljesen szabályosan áll, full esztétikusak, fehérek.

Mi az első benyomás?



2023. szept. 27. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Megállapítom, hogy szép a fogsora, ennyi. Vagy szeret erre költeni, vagy szerencsés a genetikája. Mi mást kéne gondolnom?
2023. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Jó anyagi háttér.


Nekem is rendben lenne, ha megtudnám fizetni a magánt.

2023. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

90% hogy már elég régóta dumálok vele, mire egyáltalán feltűnik.

Aztán megállapítom, hogy szép a foga és annyi.


A szép fogsor önmagában nem vonzó. A ronda fogak viszont önmagukban is taszítóak.

Szóval ez egy ember megítélésében vagy semleges, vagy negatív. Ennek az az oka, hogy alapvető higiéniának ekintem a fogápolást, szóval aki ezt teljesíti, csak az alapvető dolgokat teljesíti.


2es te meg... ugye tudod, hogy a napi 2 fogmosás (1-2 havi fogkefe váltással) és az éves kontroll, és lyuk esetén tömés az konkrétan párszáz forintból megvan?A DMben asszem ilyen 800 forint körnéykén van 4 fogkefefej. Veszel belőle mondjuk 2-t egy évben. Fogkrém mondjuk 1-5-2 havonta ürül ki, annak az éve sköltsége kijön kb egy tizesből.

Az SZTK fogorvosnál a kontroll és a tömés ingyen van, de még a komolyabb műtétek is, mint pl a bölcsességfog kiműtése is ingyen van, ha a körzetedben oldod meg.

Ami pénzbe kerül az a fogszabályzás és a fogpótlás. Előbbit felnőtt embernél már nems zokták erőltetni, utóbbira meg nincs szükség, ha mosod a fogad rendesen és eljársz fogorvoshoz évente 1x.


Ha már kirohadt a fél pofád, na, azt megcisnálni valóban drága mulatság. De aki eddig eljutott az ne mondja, hogy a pénz miatt jutott el idáig.

2023. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha természetes, az baromi nagy mák. Ha nem, akkor meg szép munka. Fogászati területen dolgoztam sokáig, szóval mindig megnézem az emberek fogait.
2023. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szakmám miatt az első kérdésem az ,hogy műfogsor? Általában a tökéletes mosoly ezért van. Természetes mosoly nem tökéletes de szép, nekem ez a normális. Nem az így meg úgy behúzott és beforgatott fogak, meg az agyon feherített porcelán fog.
2023. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túl művinek tűnik, sose szerettem a túlzottan tökéletest, mert az nekem túl gyanús!
2023. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Jól táplált, jó az emésztése. Rendeltetésszerűen használja a fogait, alaposan megrágja a falatot. Nem cukorfüggő mint a legtöbb modern ember, meg nem zabál mindenféle élelemnek nevezett vackot. Például ismerek ilyet is.
2023. szept. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
"Irigylem", hogy el mer járni a fogorvoshoz és próbálok bátorságot gyűjteni, meg pénzt...
2023. szept. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Piszok mázlista. De amúgy nem is mindig mázlisták ők se, mert több hófehér tökéletes fogú embertől hallottam, hogy nekik meg amúgy fogérzékenységük van, vagyis fognyak érzékenység. Nekem pl nem tökéletes minden fogam, közepesen fehérek, de szinte sose fájnak.
2023. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mázlim van, mert genetikailag szabályos és fehér is. Kb ötévente kell egyet megcsináltatni mert kilyukad. De nemcsak ezt örököltem, hanem a szar látást is, szóval hiába adott valami jót a természet, a másik kezével elvett. 🤣
2023. szept. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!