Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben nyilvánul meg hogy...

Miben nyilvánul meg hogy valaki jó csak vagy szép lány?

Figyelt kérdés

Úgy értve hogy a fiúk terén hogyan viselkednek vele a fiúk


Most ne írjátok hogy hát abban hogy szép, mert sok szép lány nem látja magát szépnek!


Pl az jó jel ha nagyon sok férfi körbe ugrálja és minden jóképű férfi nyomul rá? Jó mindenkinek más a jóképű de azért a szépet aki igazán szép azt mindneki szépnek látja. De az tény hogy amelyik lányok tényleg gyönyörűek nem tartják magukat szépnek pedig azok!



2023. szept. 28. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Egy jó lány mindig második opció, egy szép lány mindig első és kiemelt figyelmet kap. A tipikus szép lányért többet tesznek, míg a jó lányért elég félgőzzel menni, nem számít egy-egy elmaradt jó éjt, jó reggelt üzenet. Kb ennyi.
2023. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ne "opciózzunk" már, nem amerikaiak vagyunk!
2023. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A jó lányokat kedveli a többi nő, a szépeket utálják. Ha mindenféle hülye pletykák terjednek rólad ismeretlen szerző által, akkor esélyes, hogy szép vagy
2023. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#4 engem szinte minden lány utál és csak azért barátkoznak velem mert bejövök a jóképű csávóknak és azt hiszik hogy így ha velem barátkoznak a csávóknak ők is tetszeni fognak nekik de ez nem így megy.
2023. szept. 28. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkurencia vagy, akkor tuti, hogy szép vagy. A szép lányokkal barátkozz, ők nem olyan irigyek.
2023. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#6 legtöbbször annak látnak
2023. szept. 28. 16:28
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Nálam az arcán, és a szemein.
2023. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ugy értem hogy viselkednek velük az emberek velük? Főleg a fiúk
2023. szept. 28. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Hát én kerülöm őket, de ez nem az ő hibájuk, csupán félénk leszek a közelükben. :D

Tegyük fel, ha 10ből 6-os vagyok, akkor a velem egyszinten lévő csajokkal már laza, beszédes tudok lenni. :)

2023. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekem van egy gyönyörű barátnőm, mégis nekem nagyobb szerencsém van a pasiknál.
2023. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!