Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan lány, akár...

Van itt olyan lány, akár érett nő, aki úgy érzi, hogy általa még ismeretlen vagy ismert okoknál fogva nem tud az úgynevezett tömegemberekhez csatlakozni? Ha igen, ez miben nyilvánul meg? Miért vall más nézeteket?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki, aki magányosnak érzi magát, nem jár el szórakozni és szívesen ismerkedni egy bizony már érett, mégis soha fel nem növő, kitaszított férfival.
2015. máj. 16. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mesélj magadról!
2015. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, sose adom fel az elveimet, vagy próbálok megváltozni csak azért mert mások elfogadjanak, nincs is rengeteg barátnőm/barátom, de akik vannak azok hasonlóan gondolkodnak, mint én. 22L
2015. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!


Mélységesen egyet értek Veled. Van kedved felfedni akár itt, akár privát levében, hogy miben tartod magad másnak a tömeghez képest? Nekem egyetlen szerelmi kapcsolatom volt relatíve hosszú távú a fent említett okok miatt. Ami a szomorú az egészben, hogy nálad 11 évvel idősebb vagyok. Örülök ha vannak még ilyenek és remélem nem csak átmeneti állapot nálad.

2015. máj. 16. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!