Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha a pasi...

Mit lehet tenni, ha a pasi barátzónába tett?

Figyelt kérdés
Alapjáraton félrement köztünk a kommunikáció, mert mindketten a saját traumáinkkal voltunk, vagyunk elfoglalva és mindketten magunkból indultunk ki. Volt egy csúnya vitánk is, de azt is megbocsátotta elmondása szerint. A pasas ráadásul nincs túl az exén, és velem kapcsolatban azt mondta, toxikus témáim vannak és lehúzom, ha ezen tudok változtatni, akkor jó lesz minden. Korábban sokszor belebegtette, hogy idővel a barátnője leszek, ha tudok várni, de most meg már távolságtartóbb, és azt mondta, friendzoneolt valószínüleg, csak nem akarta bevallani. Viszont vonzódni vonzódik hozzám, amikor találkoztunk, megvolt az intimitás, csók, simogatás. Egy barátjának is mondta, hogy szimpatikus, szép lány vagyok és szeretne velem járni, csak bizonytalan, hogy megint csalódik majd. Szerintetek érdemes normális, könnyedebb témákat bedobva, empatikusan közelítve próbálkozni nála, vagy esélytelen?

2023. szept. 30. 14:32
 1/9 A kérdező kommentje:
A legelején 2-3 hétig még jó volt egyébként minden, értelmes beszélgetések, sok szívecske, ,, barátnőm leszel" kijelentések, stb. Aztán ez romlott el.
2023. szept. 30. 14:34
 2/9 anonim válasza:
94%
Szerintem ha elengeded esèlyes,hogy visszatalál hozzád. Hagyni kell az embert,hogy rendezze magában a dolgokat. Lègy türelmes,addig èld az èleted,várd meg,hogy ő közeledjen ha akar.
2023. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, én sem futnék utána. Voltam hasonló helyzetben, óriási pofáraesés lett a vége. Én többé nem szerencsétlenkedek olyan fickóval, aki nem tudja, hogy mit akar velem kapcsolatban. Olyannal kezdj szerintem te is, akinek egyértelműen kellesz, abból tud normális kapcsolat lenni. Ez "a jaj, nem tudom, lehet, hogy izé... de majd két hét múlva talán kitalálom..." ez iszonyatosan szánalmas. Mondjon akkor nemet, de ne szórakozzon már veled. Csak rabolja az idődet. Dobd ki a p.csába.
2023. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Engedd el
2023. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak szórakozik.

Amíg te éveket vesztegetsz el miatta, azalatt megtalálhatnád az igazit...

2023. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldd el a fenébe. Attól majd észhez tér. Ha meg nem, akkor végképp nem kár érte.
2023. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Felejtsd el
2023. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak szexpartnernek kellenél, komolytalan.
jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valóban komolytalan volt egyébként, addig játszmázgatott, hogy elküldtem a fenébe.
jan. 28. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!