Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne egy jó csajod vagy...

Ha lenne egy jó csajod vagy pasid, nagyobb motivációd lenne az élet több területén mint jelenleg? Miben változna meg az életed? Szerinted meddig tartana a lelkesedésed?

Figyelt kérdés
Mi a korod és nemed?

2023. júl. 18. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Van jó csajom.
2023. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Van kedves, odaadó férjem. 40/n
2023. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem lenne több motivációm.


Be lennék feszülve úgy általánosan, de a szexen is feszengenék. Utálnám, hogy van szex, de kevesebb az oergazmusom, mint egyedül.

2023. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Nincs több motivációm, ez csak önámítás.
2023. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Van egy szuper férjem, de attól még sajnos ugyanolyan lúzer vagyok.
2023. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Én összejöttem huszonévesen a férjemmel,aki a hatalmas ideálom volt. Évekig nagyon igyekeztem,hogy "elég jó" legyek neki. Sminkben rohangáltam,kilószámra rakattam a póthajat, sportoltam,profi fotókat csináltattam magamról kb 2 havonta. Aztán valahogy elvesztették a jelentőségüket ezek a dolgok. Már kb röhögök ha ez eszembe jut,hogy pedáloztam. 10+ éve vagyunk együtt. Nem hinném,hogy valaha miatta vagy bármilyen másik pasi miatt még egyszer ennyire ráfeszülnék a dologra.
2023. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Mondhatni elégedett vagyok a munkahelyemmel és a fizummal is jelenleg.


Van lakás autó.


Viszont így 38 éves koromra a barátok szétszéledtek már 8 éve kb....elköltöztek gyerek is lett itt ott...


szóval úgy egymagam maradtam....


járok edzőterembe, úszni, van 1-2 hobbim is.


De ezeken kívül teljesen magányos az életem, szóval igen társsal jobb. Kicsit picsogós de jó lenne ha lenne egy társam akivel elmehetnék kettesben nyaralni, illetve elég sok olyan hely van szórakozás ahol csak párokat látok és k**úrvára rossz érzés oda egyedül elmenni.


Önbizalmat nem is de boldogságot adhat, ha a megfelelővel van együtt az ember.

2023. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

"Ha lenne egy jó csajod vagy pasid, nagyobb motivációd lenne az élet több területén mint jelenleg?":

Azt gondolom, hogy igen, több motivációm-merszem lenne pár dolgot kipróbálni/változtatni dolgokon.


"Miben változna meg az életed?": Talán több mindent, amit eddig nem próbáltam ki/ismertem meg, akkor megismerhetném.


"Szerinted meddig tartana a lelkesedésed?":

Jó kérdés:). Az első negatív tapasztalattól kezdve fokozatosan lombozódnék le. (F41)

2023. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
A nagy motivációm már azelőtt megvolt, hogy lett párom. Nem lehet már ezt jobban emelni.
2023. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
50%
Társat keresni csak olyan ember személyében érdemes, aki több nálad. Aki mellett jobb ember leszel. Aki mellett olyan ember leszel, akit egyre jobban tudsz szeretni, becsülni,még akkor is, ha ezekben azelőtt sem szenvedtél hiányt.
2023. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!