Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha gonosz lettem?

Mit tegyek ha gonosz lettem?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha gonosz lettem? Mindenkivel veszekszek észrevettem hogy sokszor azzal vagyok kedves akivel valami dolgom van nemtudom hogy javulhatnek meg regen olyan normalis voltam mära egy bunko paraszt lettem nem akarok ilyen lenni de nemtudok valtozni ha hozzämszol valaki Mär tiszta ideg vagyok meg hozzämse lehet szolni a fejem is ällandoan fäj meg olyan uresnek érzem magam Mär Mindenkit elmartam magam mellol probälok valtozni mert nem akarok ilyen lenni de nemsikerül barmit csinalok sokszor sirok is mert Mindenkit csak bantani tudok
2023. okt. 5. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Mi vagy ki váltotta ki Belőled ezt a viselkedést?

Az emberek csak úgy nem válnak gonosszá...

2023. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gonoszság, mivel te magad is leírtad, hogy nem akarod ezt. Ez mentális probléma. Vagy depi, vagy szorongás, pánikbetegség. Keress fel szakembert, és szedjél természetes cuccokat, amik stresszoldó hatásúak.
2023. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam tajparaszt az emberekkel főként a családommal amikor szorongtam.Ahogy csökkent a szorongásom(teljesen sajnos nem szűnt meg) úgy lettem egyre higgadtabb és kedvesebb plusz én depressziós is voltam,de inkább a szorongás váltotta ki ezt a viselkedést. Ettől függetlenül lehet neked más a bajod csak ez is egy irány,hogy okozhatja ez is.
2023. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne egyből reagálj semmire sem, hanem kicsit gondold át, hogy mit, hogy lehetne még válaszolnod a megszokott stílusodon kívül, majd próbáld is ki.
2023. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam Mär pszichiaternél Kb 2evig szedtem az antidepressanst de ugy elhiztam töle hogy abbahagytam meg nemigazan akarok Mär napi egy Marek gyogyszeren élni. Néha beveszek egy nyugtatot mikor érzem hogy Mär nem birom magam elviselni. De semmi nem segit amig szedtem a gyogyszert ugy jobb kedvu Voltam meg jobban kozeledtem az emberekhez de hosszutavon nem tudok Mär kapcsolatot se kialakitani.Volt egy nagyon rossz pärkapcsolatom ugy 7éve de azota semmi nemmegy a munkahelyemen alulteljesitek lett volna egy par kapcsolatomat is öt is Inkabb lepattintottam pedig szeretett meg vagy fél evig probält velem összejonni. Nemigazan tudom mit csinäljak Mär magammal hogy ne legyek ilyen nem bizok senkibe akikkel voltam is baratsagba par ev utän leszartak anyäm nem igazan tudott velem torodni kisgyerekként apam meg egy alkoholista volt.Attol felek teljesen lesullyedek vagy alkoholista leszek Mär senki nem all mellettem anyämat is még a testvéremet is elhordtam mär mindennek.Mar szeretni se tudok senkit hiaba akarom felek emberek köze is menni mert nem akarom oket bantani
2023. okt. 5. 22:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Pszichologussal is probalkoztam mär Kb3al de vele sem tudtam beszélgetni a munkatarsaimmal is csak ugy jovok ki ha hozzäm se szolnak Mär ez megy vagy 7eve nemtudom mit csinäljak Mär magammal ällandoan faradt vagyok meg nincs kedvem semmihez meg senkihez se
2023. okt. 5. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Az emberek akkor válnak gonosszá, ha nem hagyják, hogy jók legyenek, vagy szeressenek !
2023. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gonosz vagy, hanem beteg, és ezt te is tudod, nem is értem miért kell így megfogalmazni a kérdést. Sajnos a megoldás hosszú távon a pszichiáter és a gyógyszer PLUSZ pszichológus. Nemcsak egyféle antidepresszáns létezik, ez orvos és beteg közös munkája, hogy összerakjanak egy jól működő csomagot. Orvost kell váltani, ha nem segítőkész, nyitott a panaszaidra, de ha szó nélkül abbahagyod a gyógyszer szedését, mert nem vált be, akkor ő sem tud segíteni. A pszichológus is nehéz eset, türelmesnek kell lenned magaddal és vele is, általában ez nem úgy van, hogy az első ülés alatt szuper kapcsolat alakul ki és minden rózsás, de az sem visz sehová, ha az első néhány, megítélésed szerint sikertelen ülés után abbahagyod, váltasz. A gyógyszertől nem lehet elhízni, a gyógyszer által okozott plusz étvágyra adott plusz kajától lehet elhízni. Sportolás nagyon ajánlott, mentálisan is segít és a plusz bevitt kalóriák kezelésében is. Egészséges étkezés úgyszintén. Meditációs gyakorlatok, mindfulness, relaxációs gyakorlatok, ezek is hasznosak (annak is, akinek semmilyen mentális problémája nincs). Keres FB-on vagy online segítő csoportokat, nem vagy egyedül ezzel, de ott lesznek olyanok is, akik hasonló cipőben jártak, de találtak segítséget, esetleg még konkrét orvost is tudnak ajánlani. Kitartást kívánok! :(
2023. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!