Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a leggonoszabb dolog,...

Mi volt a leggonoszabb dolog, amit egy másik ember ellen tettél?

Figyelt kérdés
Ami a mai napig nyomja a lelkedet

2023. aug. 16. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Elhagyta egy gyerek a telóját a vonatülésen és nem szóltam neki, pedig láttam, mert el akartam lopni. aztán leszállt a vonatról, és csak nem tettem meg, utazás tovább, végül egy srác leszállás közben lenyúlta, pedig akkor már le akartam adni egy vasutasnak, mégsem ellopni. Ez nagyon bánt azóta is.
2023. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Okleveles gonosz törpeként fárasztó lenne ezen agyalni, - nem látom a lista végét!
2023. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%

Mai napig rossz tendenciáim vannak manipulatív módon a valóságról, az élet értelmetlenség közvetítéséről és hogy univerumi tíznek a több száz - ezrenyidik hatványához képest a mi átlagos ~80 évünkkel mik vagyunk.


Ezt sokan nem ertik es hulyenek neznek, mert ok a kovetkezo munkahelyen vagy bulin gondolkoznak, esetleg latnak egy csajt hogy megdugnak ha sraccal beszelek errol. Ha csaj akkor meg asit.


Szoval inkabb nem beszelek ezekrol a dolgokrol.


Aki meg megerti es aterzi azt elegge elszomoritja, mert maga a tudat hogy mi itt hiszunk istenkeben meg jezus az atya, addig bizonyos fekete lyukak porognek fenysebesseggel ami olyan ter idot kepez amilyet az agy nem tud felfogni, es a legtobb fekete LUK ilyen.


Es ekkor talan te is *asitas*.

2023. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
#3 Engem mondjuk pont megnyugtat a tudat, hogy milyen kicsik és jelentéktelenek vagyunk az univerzumban. Én is szoktam erről másokkal beszélgetni és őket is nyomasztja, mint téged.
2023. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
De miért doglalkoztok vele hogy az univerzumnak milyen jelentéltelenek vagyunk? Emberek vagyunk, emberi mértekkel gondolkodjunk.
2023. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Levágtam az egyik ujját. Azt hazudtam neki, véletlen volt, de nem igaz.
2023. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

na latod ugyanezt mondjak, 4-es, szo szerint ugyanezt mondjak. Minek foglakozzak ilyennel? Minek foglalkozzanak a tudomannyal? Fizikaval? Matek? Minek ezek?


talan mert a kezedben az a hulye okos telefon is annak koszonheto amivel tinderezel es a farkadrol kuldod a kepet. talan mert a vallalkozasod fugg tole statisztikak alapjan ha van, aztan ezert csodol be a legtobb vallalkozas.

2023. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Semmit, amit gonosz dolgot tettem azt okkal tettem.
2023. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ mi a gonosz dolog,szándékosan kárt okozunk másnak, testi épségét veszélyeztetjük,alaptalanul vádoljuk rágalmazzuk,ezek gonosz dolgok.De azért vannak olyan dolgok amit nem szabad mégis megteszünk,hogy másoknak segitsünk.Engem az iskolából rugtak ki mert megvédtem egy osztálytársamat,egy zaklatótól.Igaz jól elvertem eltörött a keze,betörtem az orrát,szeme is bedagadt.Engem hibáztattak mert nem szóltam a tanároknak erről,a lányt is hibáztatták miért halgatta el. Miért? Mert megfenyegette! Nem bántam meg újra megtenném!
2023. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon egyszerű: találkozni kell vele és bocsánatot kérni tőle.
2023. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!