Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan időszak, amikor...

Volt olyan időszak, amikor inkább egyedül szerettetek lenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegetek lett az emberekből és besokalltatok.
2023. okt. 5. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindig ilyen időszak van :D Nekem ez túl sok, túl sok a kolléga, az ismerős, a rokony, plusz a csajom oldaláról ennek a duplája, együtt a triplája. A 'hegyen' lakni és csak heti 1-2x lejönni a városba, nekem bőven elég lenne, hosszabb távra is.
2023. okt. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Csak ha toxic emberek vesznek körül. Egyébként inkább emberekkel mint egyedül.
2023. okt. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez van.
2023. okt. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen a személyiségem, alapból jobban szeretek egyedül lenni, mint társaságban.
2023. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Alapból így vagyok. Pl. holnap jön a tesóm, fél éve nem láttam, de már így is nyűg.
2023. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Mindig van ilyen. :) Alapvetően társaságkedvelő vagyok, jó is a viszonyom a családommal, férjem családjával, munkatársaimmal, vannak barátaim, ismerőseim, de időről-időre betelik a puffer és időt kérek. :) Általában elég egy hétvége, amikor semmi nem történik, de húzósabb időszakok után jól esik akár néhány nap szabi vagy ilyesmi. Szerencsére férjem is hasonlóan működik, jól össze tudjuk ezeket egyeztetni, szervezni.
2023. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly. Annyira elegem lett, hogy mindenkitől elzarkoztam. Attól is, akitől nem kellett volna.
2023. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!