Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szavazással. Álmodással...

Szavazással. Álmodással kapcsolatos. Mostanában átlagosan ugyanannyit álmodsz, mint korábban, netán kevesebbet, esetleg többet? Vagy régebben nem álmodtál, mostanában pedig igen? Esetleg fordítva?

Figyelt kérdés
Illetve, ha valami kimaradt vagy szeretnéd kiegészíteni, kérlek, írd meg hozzászólásban.

2022. szept. 3. 15:19
A kérdező szavazást indított:
Kb ugyanannyit álmodom, mint korábban.
Mostanában kevesebbet álmodom, mint korábban.
Mostanában többet álmodom, mint korábban.
Régebben sem emlékeztem az álmokra és most sem.
Régebben nem álmodtam, de mostanában igen.
Régebben álmodtam, de mostanában nem.
24 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy épp milyen dolgokat élek át.


Ha szürkék a napok, hónapok, nem nyomaszt semmi, akkor nem álmodom semmit.

Ha valamiért/valaki miatt boldog vagyok, akkor néha azzal álmodom. Ha szomorú vagyok valaki miatt, akkor előfordul, hogy rémálmaim vannak, nem tudok aludni.

2022. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre igazából nem lehet reális választ adni, mert van amikor az ember emlékszik az álmaira, van hogy nem, de utóbbi esetén ettől függetlenül álmodik, csak nem tudja....
2022. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában sokkal többször emlékszem az álmaimra, mint régen. Van, hogy a teljes egészre emlékszem, viszont az a gyakoribb, hogy csak egy-egy mozzanata, vagy pillanata marad meg.
2022. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!